2019 Alkaralar Yeni Yıl Yemeği

2019 ALKARALAR YENİ YIL YEMEĞİ
12 OCAK CUMARTESİ
SAAT 19:23
YER: ALTI ÜSTÜ BAR - Konur-2 Sok. 26/7 Teras Kat Kızılay

o zaman kapalı kapılar ardında yaptığımız temayül yoklamamız neticesinde belirlenen 12 Ocak Cumartesi tarihini ortaya atıyorum.

• Tarih uygun, yalnız katılacağım.
  • Tarih uygun, eşimle/dostumla katılacağım - Lütfen sayı belirtiniz.
  • Tarih uygun gibi, ama katılımım henüz belli değil.
  • Tarih uygun değil, gelemem.
  • Tarih uygun olsaydı da gelmezdim.

0 oylayanlar

2005 Yılı yemeğini Mayıs ayında yapmışız. İşte ispatı.
İşte meydan, hodri meydan !

Katılanlar anımsayacaktır bu yemekte Beşiktaş’a transfer olan Youla’yı uğurlamıştık.

2005yemek

Finallerim var malesef gelemem. Trabzonda olmam da handikap oluyor. En erken 16 Ocak’ta Ankara’da olabilirim. 1 hafta Ankara’da kalacağım. 24-25 Ocak’a kadar. Yemekte bulunmayı çok istiyorum ama çoğunluk ne derse kabul ederim. Şuanlık görünen o ki sadece bana uygun değil.

Alkaralar Yeni Yıl Yemeği mi Yalnızlar Kulübü Toplantısı mı belli değil. Bir de %62’lik oran yüreğimizi dağlamıyormuş gibi eşimle/dostumla katılacağım cevabı veren Özgür ve Celil var… Tez elden kendilerinin ocak dışı bırakılması yönünde oylamaya geçilmesini talep ediyorum. (“Belki birileriyle tanışırız” diye Haymatlos’a giden ekibin bu oylamada ayrıca insiyatif almasını bekliyorum.)

5 Beğeni

Tüh sesimi çıkarmazsam farkedilmez diye düşünüyordum @Ozhan_Yuksel.
Fena yakalandık @celiltoruner
:joy:

Abi işaretlerken başımıza bunların geleceğini de düşünmedim değil :joy:

1 Beğeni

Aramıza yeni katılmış, belki henüz siteye hiç yazmamış, henüz yüz yüze tanışamadığımız birçok üye var biliyorum. Son on yıldaki tüm yemeklere katılıp bu işin gediklisi olmuş Alkaraları görmek bizi elbette mutlu eder ama aramızda ilk kez göreceğimiz alkaraları görmek bizleri ziyadesiyle mutlu eder. Bu sebeple lütfen kimseyi tanımıyorum demeyin, çekinmeyin.

2 Beğeni

Ocak Ayında 2 nöbetim olacak, tarihler belli değil. Nöbetlerle çakışmazsa tabi ki katılacam.

teknik bir aksaklıktan ötürü ilk mesajdaki anket cevaplarının cismi gitti sayıları kaldı :slight_smile:

Mekan olarak bundan önceki senelerde de üç kez kullandığımız Konur-2 Sok. 26/7 Teras Kat Kızılay adresindeki Altı Üstü Bar ile görüştü Ekin. Fiks menü olmayacak.

2 Beğeni

Herkese mutlu yıllar :slight_smile:

3 Beğeni

Mutlu yıllar.

1 Beğeni
3 Beğeni

Geniş katılımlı yemeğin fotoğraflarını buraya da koyalım o zaman. Bence güzel bir akşam oldu, özellikle canlı yayın.

10 Beğeni

Yapımda ve yayında emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür eder tekrarını dileriz.

3 Beğeni

Güzel bir akşam oldu. Tüm arkadaşlara teşekkürler.

2 Beğeni