Alkaralar Tiyatro Organizasyonu

@Ilker_Karabulut 'un başka bir başlıkta da belirttiği gibi tek kişilik bir oyunu var. Bir Delinin Hatıra Defteri’ni oynuyor bir süredir.

Oyun hakkında detaylı bilgi Heveskar Tiyatro’nun Facebook sayfasında var: https://www.facebook.com/heveskartiyatro/?fref=ts

24 Eylül Pazar saat 18:00 için Alkaralar’a özel bir gösterim yapacak. Oyun Farabi Sokak’taki Farabi Sahnesi’nde. Salon yaklaşık 60 kişilik diye biliyorum.

O haftaki Başakşehir maçımız cumartesi günü. Yani bir mani yok.

Gelebilecek olanların listesini buradan yapalım. Bence biz o 60 kişiyi doldururuz. “Nasıl elit la bunlar? Daha bir tiyatro salonunu dolduramıyorlar” dedirtmeyelim elaleme. :smiley:

1. Erdem
  2. Arzu
  3. Serkan
  4. Sedef
  5. Başak Hoca
  6. Ekin
  1. Mali…
  1. Maksut…

9 özgür
10 dilek

11 Ahmet…

12- Ergun İnal
13-Aysun İnal
14-Ilgın İnal

15----Muzo

Böyle bir organizasyonu düşünen ve planlayan @Erdem_Ceydilek ve @Abreg Abi’ye çok teşekkür ederim. Benim için özel bir oyun olacak :slight_smile:

Uzun süredir takip ediyordum sonunda gidiyoruuuuz :nerd_face:

16- ümit yaşar
17- merih

18----Akın

19 kutay mutlu
20 serhan mutlu

21 Gürcan.

Arkadaşlar, 17 Eylül Pazar akşamına kadar sayıyı netleştirmemiz lazım. Lütfen gerekeni yapalım :slight_smile:

TİKKAT!
Yarın kesin sayıyı bildireceğiz. Yukarıdaki 21 kişi dışında gelmek isteyen varsa lütfen bugün mutlaka ismini eklesin, ya da bana (ascelem@gmail.com) haber etsin. Bakın bu fırsat kaçmaz!

22- Ayberk

Oyun süresi kaç dakika?

70 dakika abi.

eyvallah abi, sabırsızlıkla bekliyoruz! :wink:

1 Beğeni

Bunu da şuraya bırakayım, bir hatıra olsun.

4 Beğeni