Biraz da gülelim

Can alıcı skor tahminlerinin yapıldığı başlığı oluşturmanın zamanı gelmişti. Bu başlık ilk açıldığında dolu dizgin galibiyetlerin geldiği 2002-03 sezonunu yaşıyorduk. O zamandan bu zaman en çok kazandığımız yılı yaşıyoruz :slight_smile:

2-0 kazanırız diyorum

bu başlık eski forumda yanlış hatırlamıyorsam “taraftar kendi takımının yenileceğini düşünüp bir de üstüne gelip skor tahmini yapar mı?” etik sorusu üzerinden dönen tartışmalar neticesinde hakkın rahmetine kavuşmuştu. :smile:

Bu tartışmayı unutmuşum.
Dediğin şey
Mağlubiyet üzerine iddia oynayıp
Gole sevinen veya
Yenilinceneyse iddia yatmadı diye
Sevinen taraftar gibi mi?

sanırım sonucu bilen 1 puan, aynı zamanda skoru da bilen daha yüksek puan alıyordu. bu durum bir yarışmaya döndüğü için de, forum üyeleri daha fazla puan için her hafta yenileceğimiz tahminleri yapıyorlardı. :slight_smile:

1 Beğeni

Puanlama sistemi sonrası başlıkta baya saçmalayan olmuştu. Yıllarca Gençlerbirliği kazanır üzerine yapılan tahminler, puanlama sonrası baya garip bir hal almıştı. Artık puanlama yok :slight_smile:

1 Beğeni

Artık totem var sanırım :slight_smile:

Ben birkaç maçtır tahmin yapmaya korkuyorum valla. Sanki “yeneriz” dersem yenilecekmişiz, “berabere kalırız” dersem yenilecekmişiz, “yeniliriz” dersem yenilecekmişiz gibi bir his var içimde… :blush:

1 Beğeni

bunlara en az bir tane atarız…
en fazla da gene bir…

1-0 olur… bizim olur…

Bu sefer ikiyi atacağız. 2-0

Ben 4leriz diyorum. 4-0

1-0’a razıyım. 1-0 olsun, bizim olsun. :blush:

Lige ara verilmiş, takımın toparlandığını, oyuncuların ve teknik ekibin kendini gözden geçirdiğini var sayarak

biraz da gülelim diyoruz, vay sen misin haydi gülelim diyen…

Otur oturduğun yerde, gülmek sana haram diyor takım.

1 Beğeni

Bu sefer güldürmedi gardaşım. :blush:

Başlık açıldığından beri halimiz feci, silsek mi acaba ?

Teledünya/Uydunette komedi kanalı var.
Bir gün bile gülmedim o filmlerde.
Ona döndü bu başlık :slight_smile:

6-0’ı bilen oldu mu? ya da içine doğan…
ben tahmin ettim ama söylemedim diyen çıkarsa bile razıyım…:smile::smile:

1 Beğeni

Ne 6-0’ı Mehmetçiğim, ben iki yenilgiden sonra korkudan tahmin bile yapamadım, uğursuzluk olmasın diye. :blush:

naapcaz şimdi?. bilemedim… sen ne dersen onu yapcazz…:smile::smiley::smile:
çay istiyon mu abi…

2-0 alırız