İngiltere'de yaşayan ALKARALAR

Daha önce hiç yurt dışı deneyimi olmayan birinin seslenişidir bu. Bu hafta içi İngiltere’ye/Leiceter’a (yaklaşık 8 aylığına) gideceğiz. Forumun gücüne inanaraktan İngiltere’de yaşayan alkaralarla iletişim kurmak istiyorum.

sevgiler,saygılar…

3 Beğeni

Ingilterede yasayan Ankaralilar olarak Ben Kadir, kardesim Ziya Adnan, Cubuk nicki kullanan dostumuz ve Senede 1 hafta ulkeye ugrayan sevgili Agabeyimiz Aksit Ozkural ile tanismak eminim sorun olmayacaktir.

Gelisinizde bir mesaj birakin gerisini sanirim memnuniyetle ve mutlulukla hallederiz

3 Beğeni

Merhaba,

İngiltere’de yaşayan bir Alkara’da benim, yardımım olabilecek her konuda elimden geldiğince…

Selamlar
Ziya Adnan

3 Beğeni

Sevgili Ziya ve Kadir kardeşlerim.
Kısmetse 28 Kasım’da 1 aylığına Londra’ya geliyorum.
Haberiniz olsun istedim.
Ilgi alanım malumunuzdur :slight_smile:

Sen Londraya ancak keyif getirirsin abi. 28 Kasim 3 Aralik ben bir aile dügünü icin Orta Dogunun Batisinda bir ulkeye seyahatdeyim ama 3 unden itibaren Londradayim.

Teşekkür ederim, selamlar

Akşit abi,

Arsenal sezonluk biletim senindir,

2 Aralık’ta Tottenham Hotspur karşısındaki zaferi tribünlerden izlerin böylece…

Tottenham soyunma odasina Aksit abinin posterini asalim motivasyona ihtiyac kalmaz inadina yeneriz Arsenali.

Aksit abi maca gittimi biz galibiyet yuzu gormuyoruz…

Amanın… Kadir ne yaptın? “Hleb’den Gencçlerbirliği’ne sevgilerle” başlığından alıntıladığım yukarıdaki mesajda olduğu gibi… Hatta bu sefer işin içinde Akşit abi de var. Benim bildiğim Ziya ve Akşit abi bu lafın altında kalmazlar. :blush:

Bir Tottenhamli 1000 Arsenalliye bedeldir Necdet abi…Senide Tottenhamli yapariz 2 ye 2 olur…

1 Beğeni

Ziya’yla Akşit abiye kıyamam Kadir. :blush:

O da dogru…

1 Beğeni

Yukarıdaki yazışmaları çok geç gördüm.

Cevabım şöyle:

Arsenal 1961 yılından beri Tottenham’ın üstünde ligi bitirdi geçen sezona kadar.

Sevgili Kadir Okliptus kardeşim.

1/1000 meselesine gelince: Aziz Atatürk’ümüz zaten vaktinde söylemiş.

Bir Arsenal’lı dünyaya bedeldir diye.

Ben bunu bilir bunu söylerim.

1 Beğeni

O dedigin Tarih agabey:)

Ona bakarsan son Sampiyonluk yasadigimiz video klipleri siyah beyaz ve oyuncularin saclari babamin Genclik resimleriyle benzerlik gosteriyor.

Simdiki Tottenham biraz baska…oyleki 13 maglubiyet alip en verimsiz sezonunu yasadigi halde olaganustu performans gosteren Arsenalin yinede uzerinde kaldi:)

Tottenham bu sezon Tottenham standardlarinin cok altinda kaldi yinede gelecek sezonun Sampiyonlar Ligi icin yerini garantilemis sayilir.

Dunyanin en iyi stadina ve Antreman tesislerine sahipler.

Arsenal beni cok sasirtiyor… 10 sene gibi bir surede Dunyanin tepesinden buraya gelmeyi basardilar.

Duzeltme…Bu Tottenham in neredeyse Arsenalin uzerinde kaldigi 3.sezonu olacak.

Aliskanlik yapti vallahi:):):slight_smile: