Yeni Gelenler Buraya!

sevgili sarper, sevgili kadir ve sevgili mertcan hoşgeldiniz…
bizden birer çay için ve sık sık mesaj yazın. gerçi bu sene biraz sıkıntılıu bi durum var ama şöyle düşünün o sıkıntı her zaman vardı da bu sene tavan yaptı.
mesajlaşmayı buna bağlamamak lazım…

Merhabalar herkese,
Ben Oğuzhan, 23 yaşındayım, doğma büyüme Ankaralıyım. Hacettepe Üniversitesi Hidrojeoloji Mühendisliği mezunuyum. 3 yaşında babamın omuzlarında başladım Gençlerbirliği maçlarına gitmeye bu yaşıma kadarda çoğu iç saha maçlarına gitmişimdir. Ama nedense en zevk aldığım maç ( Avrupa maçları hariç ) Bursa’ya otobüsler dolusu ALKARALARLA gittiğim kupa maçıydı bu yüzden bu forumda olduğum için mutluyum. Halı saha maçlarında size katılmayı çok isterim saygılarımla.

3 Beğeni

Hoşgeldin Talha. O kupa finali maçı bir çok alkara için ayrı anılar barındırıyor.

1 Beğeni

Talha hoşgeldin.

Halı saha başlığımızı takip et

1 Beğeni

Oğuzhan kardeşim hoş geldiniz. Tribünümüz sizlerle gençleşiyor.

1 Beğeni

Hoşgeldin Talha. Seni şu başlığa alalım. :wink:

2 Beğeni

sevgili talha arkadaşımız aramıza katılmış.
hoş geldin talha… bi çay iç bizden…

2 Beğeni

Herkeşler Hoşgelmiş :hugs:

1 Beğeni

Yollar değişmiş, çözene kadar zaman geçti. Ama sonunda buldum işte, geldim işte. Hoş geldim. Atila Çınar.

6 Beğeni

Atila Bey hoş geldiniz. Sizi görmek ne güzel. :slight_smile:

1 Beğeni

Atilla Abi hoşgeldin.

hoşgeldiniz abi :slight_smile:

hoşgeldin oğuzhan! kendisi aynı zamanda kara takımın tokelo rantie’si olmaya adaydır. :slight_smile:

1 Beğeni

Hacettepe Sosyal Hizmet bölümünden ev arkadaşım @Baris_Boga da aramıza katıldı. Artık o da bir Alkaralı👏

Hoşbulduk @Serkan_Gungordu abii :joy: rantei derken övdün mü yoksa biraz savruk mu buldun acaba :joy:

1 Beğeni

Rantie’nin savruk olmayanına gerçek Ronaldo diyorlar zaten…

Rantie’yi ben genelde överim, mesele senin nasıl baktığın :wink:

1 Beğeni

Ahahah doğru diyorsun abi teşekkür ederim o zaman çok :blush:

ooooo…
atila bey kardeşim gelmiş… hoş gelmiş…
bu soğukta sıcak bi çay söyleyelimde için atila bey… bizde geç kalmanın hikayelerini dinleyelim…

sevgili Talha Oğuzhan özdemir… size kaç söyleyeceğiz abicim… kaç kişisiniz siz?.

1 Beğeni

Selamlar! Y. Malatya maçından sonra vakit kaybetmeden foruma üye oldum. Şeyma ben, İstanbul’da yaşıyorum. Tribündeki arkadaşlar çok güzeldiniz. Teşekkür ederim hepinize. :slight_smile: Galibiyeti bol, güzel bi sezon olsun, umarım. İyi forumlar.

7 Beğeni

Merhabalar herkese yeni üyelerden biriyim saygılar sevgiler hepinize.

4 Beğeni