2019 Alkaralar Yeni Yıl Yemeği

çok güzel çok keyifli bir akşam oldu. katılımın yüksek olması, yeni yüzler görmek, yeni planlar yapmak… her açıdan çok güzeldi.

2 Beğeni

Bolca anı ve geyik barındıran Alkaralar canlı yayınını da buraya ekleyeyim.

1 Beğeni

Yaklaşık 80 boyunca telefonla çekim yapan insana “bebenin ağzı kurumuştur” diyip bira verilmemesi haricinde çok güzel bir akşamdı. :smiley:

5 Beğeni

Çok güzeldi gerçekten.

1 Beğeni

Yayini izledim. Cogunun yazilarini okudugum, cok azi ile de iletisimim oldugu kisilerin sesleri nasil diye merak ederekten oncelikle.

Necdet Agabey tam tahmin ettigim gibi bir bilge kral ses ve edasina sahip. Nietzsche’nin insanin tekamulunu anlatan deve/aslan/cocuk evrelerinden her istedigi kutsal bir emirmis gibi yerine getirilen en saf evrede.

Erdem Ceydilek gizli bir hazine ve muthis bir tutku. Prohosor dohtor Haydar Ba$ beyefendi savunan bir Selim Kotil kadar tutkulu. Uyvar karsisinda bir Turk kadar guclu derlermis ya ulkemiz insanlarini tarifte gecmiste Avrupalilar, aynen oyle. Hem cok yakin arkadas olmak istedim, hem de aman ya kizdirirsam diye korktum.

Ozgur, Mehmet Ali ve ismini tekrar sayamayacagim tum arkadaslar bekledigim ictenlige ve kibarliga sahipler.

Sunuculuk gorevini yerine getiren kardesimizi saygiyla selamliyorum, trollere ve hatta bir kez firca yemesine ragmen hep klas kalabildi. Iyi bir ailede yetistigi belli.

Rahmetli annem kitaplar disinda hicbir seyi kiskanmadigim icin “belki biraz kiskanmak senin icin iyi olurdu” demisti. Uzun zaman sonra ilk kez bir ortami kiskanip, orada olmadigima hayiflandim.

Boyle bir yemekle baslayan yil camia icin nasil kotu bitebilirki?

Afiyet olsun.

8 Beğeni

Bir sonrakinde aramızda olmanızı diliyoruz. :slight_smile:

3 Beğeni

Hocam şeker gibi çocuğum. Korkmaya hiç gerek yok :slight_smile:

Serkan’ın da dediği gibi en kısa zamanda yüz yüze tanışabilmek dileğiyle.

3 Beğeni

Bir dahaki yemekte sizi de aramızda görmek isteriz Coşkun kardeş…

1 Beğeni

Bu benim Erdem hakkindaki ilk izlenimimmis. Oscar Wilde der ya hani ;" ilk intiba icin ikinci bir sansiniz yoktur" diye, Erdem de sansini dogru kullanmis bu durumda :slight_smile:

Hani millet kime catiyor, bilsin istedim.

3 Beğeni

Tabi biz Erdem tüm Gençlerbirliği sevenlerin sesi oldu diye düşünürken, kongrede de aramızda olan bazı Gençlerbirliğini her şeyin önüne koyan arkadaşlar(!) kendisini tehdit ve hakaretlerle selamladı!

2 Beğeni