Al sana watzapp!

Bugün whatsapa kimse yazmadı. Burada kimler var.

forum vatzap kültürünü öldürüyor. buna bir çare bulmamız lazım. :smiley:

3 Beğeni

çok eskiden baykuş alkaralar diye bir başlığımız vardı. bir gece aniden açılan bu başlığa, sabaha kadar online olan 15-20 kadar alkara yüzlerce mesaj göndermiş, sabah uyanan diğer alkaralar ise, mesaj sayısını görünce şok olmuşlardı. hey gidi günler hey :slight_smile:

Çok yazardım o başlığa serbest kürsü niyetine

burasını çok sevdim ben :slightly_smiling_face:
vatz ap Osmanlısipor gibi olsun!
yaşasın yeni site!:sunglasses:

Merhabalar,

Bu Pazar saat 18:00’de bir oyunumuz var. Ben oynuyorum ayıptır söylemesi :slight_smile: Müsaitseniz beklerim.

1 Beğeni

Stat meselesine takmaktan takım kadrosunun kalitesi nedir ne değildir onu unuttuk. Ne olacak bu takımın hali!

Tek tek bölgelere göre futbolcu isimlerine baktığımızda supperotesi(!) ligimizin şişirilmiş ve plansiz programsiz kadrolu takimlarina göre yine düşmeyiz diyebiliriz ama nereye kadar 8-15 arası bir yerde bitirmenin kulüptekilere yeterli gelmesi böyle!

Hafta sonu belki hanımın memleket Nallıhan’a gitmem gerekebilir. Gitmezsem ben geleceğim oyuna. :slight_smile:

1 Beğeni

#TeriminYerineÖzat destek:grinning::grinning:

bizim daha bir stadımız bile yok, adamların yedek kulübesine bak!!

Viktoria Plzeň’in yeni yedek kulübesi

4 Beğeni

Bizde bira kutusu şeklinde yedek kulübesini geçtim, bildiğim kadarıyla reklam panolarında bira reklamı yapılması dahil yasaklandı diye biliyorum.

1 Beğeni

Arsenal - Leicester City maçı ile başladı Premier League…

Şu anda 30. dakika, Arsenal çok acayip bir 3-4-3 oynuyor, defansın göbeğinde önceki senelerde kanat beki oynayan Monreal oynuyor. Orta sahası kalabalık, çöl pozisyon buluyorlar ama özellikle 2. Golde sırıtan bir savunma var. Fırsatınız varsa izleyin, şu ana kadar çok keyifli maç oluyor.

“Bülent Uygun: “İki top sektirmeyen Mourinho bile ünlü bir teknik direktör oluyorsa, bize de fırsat verilse biz de oluruz.””

bazen şükretmek lazım sanırım :smiley:

özatın bile beteri var şu dünyada

Watford - Liverpool maçı da tam bir PL maçı, imkanı olan izlesin

Arkadaşlar neredesiniz? Bir ben çevrimiçiyim.

WhatsApp çöktü mü? Dünya genelinde en yaygın iletişim aracı olan WhatsApp’ta bağlantı sorunu yaşanıyor. Avrupa ülkelerinde etkili olan erişim sorunu, Türkiye’de de bazı illerde yaşanıyor. Peki, WhatsApp çöktü mü? WhatsApp ne zaman düzelecek?

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?
WhatsApp’ta bir süredir erişim sorunu yaşanıyor. Saat 11.10’dan itibaren WhatsApp’ta bağlantı sorunu yaşayan vatandaşlar, ‘WhatsApp çöktü mü’ sorusunu sormaya başladı. Erişim sorunu Avrupa ülkelerinde yaşanıyor. Türkiye’de de birçok ilde bağlantı sorunu görülüyor.

KULLANICILARIN YÜZDE 60’I BAĞLANAMIYOR
Dünya genelinde ise problemler Türkiye saatiyle 10:00 sularında başladı. İngiltere ve Avrupa’nın büyük bölümünde görülen sıkıntının büyüklüğü DownDetector adlı sitenin verileriyle görülebiliyor. Buna göre, kullanıcıların yüzde 60’ı hizmete erişemiyor, yüzde 25’i mesaj almakta sıkıntı çekerken, yüzde 14’i giriş yapamıyor.

Canlı hata haritasına ve dünya basınındaki bilgilere göre, Türkiye ve Avrupa’nın dışında Hindistan ve Güneydoğu Asya’daki bazı ülkelerde WhatsApp çökmüş durumda. WhatsApp’ın ne zaman düzeleceği ile ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı.
Kaynak:Habertürk

An İtibariyle whatsapa giremiyorum. Burdan devam edebiliriz.

Arkadaşlar tekrardan mutlu yıllar. 2017’ nin son saatlerinde yine whatsapp çökmüş.

Belki tekrar ve bu nedenle gereksiz olacak ama sonra vay foruma girmiyorsun demeyesiniz diye ligin ikinci yarısından beklentilerimi kısaca özetleyeyim.

Karabük deplasmanından beklenen üç puanı aldıktan sonra gözler doğal olarak iç saha maçlarına çevrildi.
Düşme potansiyeli olan takımları dikkate aldığımızda Konya, Alanya, Antalya, Akhisar ve Osmanlı maçlarının her birinden üç puan çıkaramazsak geçmiş olsun.
Sakatlıkları bulunan oyuncularımızın bir an önce takıma katılması ve yeni transferlerimizin uyum sorunu yaşamadan takıma katkı vermeleri dileğiyle…

Zor ama imkansız değil gibi gözüküyor.

3 Beğeni

Konya tamam :smiley: