Alkaralar Sezon Açılışı | 1 Eylül 2019 | Seğmenler Parkı

Abi gel, biz ikimiz otururuz ya :slight_smile:

Neden olmasın Said.
İçecekler benden

Mangal dedim, dinlemediniz beni. Mangalcı adam eksi 20’de bile yakar o ateşi… Neyse artık, bir dahaki etkinliğe diyelim…

2 Beğeni

Hava durumunu sabah değerlendircezde…İçimden geldi konudan yarı bağımlı, yarı bağımsız birşey anlatacam.

Geçen sene Denizli deplasmanımızda ikinci yarının başlarında yağmur başladı. Maç bitti, deplasman seyircisini bekletiyorlar. Yağmur hiç kesilmedi bu süreçte. Sırılsıklam olduk. Yemek yediğim yerde kalorifere yapıştım, arabada kaloriferi açtım. Yol boyu yağmur kesilmedi. Sabahın ilk ışıklarında Ankara’ya ulaşabildim. Ertesi gün sileceklerimi değiştirdim hatta, silecekler yol boyu hiç durmadı, yıprandı…Ankara’ya geldiğimde hala ıslaktım, şükürler olsun ki hasta olmadım.

Yağmur muhabbeti geçince aklıma geliverdi.

etkinlik iptal muhterem alkaralar. akşam maçta görüşürüz.

En yakın deplasman maçı öncesi sonu Alerta da galibiyet şeklinde planlayalım o zaman :+1:

Çok heveslenmiştim ama sağlık olsun. Sezon daha yeni başlıyor, yapılır yeniden

Arkadaşlar sanırım organizasyonu 1 Eylülde yapacaksınız, gelmeyi çok ama çok isterdim ama nöbetçiyim çalışacam. Üzgünüm.

30 Ağustos dolayısıyla renktaşlarla Anıtkabir’e gittik. Birlikte yüründü. İnanın bir farkındalık oluyor. Yolda selam verenler, Gençlerbirliği ile ilgili bir anısını anlatanlar, hatta tezahurat yapanlar çok güzeldi. Ankara Gençlerbirliği taraftarının varlığını, Gençlerbirliğini hatırlıyor diyebilirim.

Kısacası Seğmenler etkinliği de çok güzel ve farkındalık adına yararlı olur. İmkanı olan katılsın bence.

3 Beğeni

1 Eylül Seğmenler buluşması kesin mi?
Saat kaçta?

1 Beğeni

Twitter’da paylaşılan bilgiye göre seğmenlerde 15:00-15:30 gibi toplanılıyormuş.

1 Beğeni

2 hafta önce hava durumundan dolayı ertelemek zorunda kaldığımız Seğmenler Parkı buluşmamızı yarın Başakşehir maçı öncesi yapıyoruz. Saat 15:00-15:30 gibi tüm Gençlerbirliği taraftarlarını Seğmenler’e bekliyoruz.

abi ihtiyarları tribünde özledik, bari seğmenlerde görüşelim.

Vay arkadaş. Fiyatlar yüzünden kombine alamadım bu sene. En azından etkinliklere katılayım, tanışayım insanlarla diyordum. Anlaşılan ilk etkinliği kaçırdık. Maalesef yarın işlerim olduğundan dolayı katılamayacağım. Umarım keyifli olur, eğlenirsiniz.
Bir sonraki etkinliğe katılabilme dileğiyle…

Emre’nin Babası ile Seğmenler’deyiz. Sefakarlar burada, Cefakarlar nerede? Ses verin millet. :blush:

1 Beğeni

Sefakarlara selam olsun, dünün en güzel olayı Seğmenler’di herhalde :slight_smile:

5 Beğeni

Arkadaşlarımızla güzel bir gün geçirdik. Teşekkürler.

3 Beğeni

Güzel bir buluşma oldu, Ekim Güngördü arkadaşımıza bize karşı gösterdiği sabır için
Said’e de fotoğraflar için teşekkür edeeer
Devamını dileriz.

4 Beğeni

Ekim Bey bu güzel buluşmanın ardından, tam da kendisini eve bırakıp, anasına kitlediğim anda “ben maça gidecem” diye ağlamaya başladı. Annesi geç olduğu içim izin vermedi ama ortamı sevdiğini düşünüyorum, bundan sonra peşimi bırakmaz. Maçlar biraz daha erken saate alınsın, bir kişi fazla olacağız !

5 Beğeni

İlle de çocuğun kanına gireceğim diyorsun yani Serkan. :blush:

1 Beğeni

Ekim beyde sefakar bir hava sezdim ne dersiniz.
Sefakarız bizz süreriz sefa

4 Beğeni