Alkaralar Tiyatro Organizasyonu

Muhteşem bir 70 dakika geçirdik çok teşekkürler İlker abi :performing_arts: :heart::black_heart:

1 Beğeni

Emeğine sağlık İlker abi, oyun çok güzeldi.

1 Beğeni

hakikaten çok iyiydi oyun. basit ve minimum dekor vardı ama bu minimum dekordaki nesneleri müthiş kullandı İlker. 70 dakika boyunca enerjisi hiç düşmeden müthiş bir oyun izletti bizlere. Kesinlikle gitmelisiniz.

4 Beğeni

Sağolun arkadaşlar. Ben de sizlere oynayacağım için değişik bir heyecan içine girdim. Bu da oyunun enerjisine pozitif etki etti. Benim için de çok güzel oyun oldu. İnşallah yeni oyunlarda yine birlikte oluruz.

5 Beğeni

Herkes vampir gibi çıkmış :slight_smile: Gözler parlıyor.

Tiyatro da oyuncu açısından fena halde futbola benzer :grinning:

Seyirci ne kadar oyuna reaksiyonu kuvvetli ve alkışlarla taltif etmesi ne kadar kıvamında olursa sahnedeki oyuncu/oyuncular da şevke gelir. (Kaçakşehir maçı) Özel ve küçük bir sahne olmasından dolayı bu şartlar her ne kadar tam olmamışsa da Ilker müthiş bir beden dili, ses tonu ve performans sundu. Özellikle köpeğin mektubunda Sofya’nın Poprişçin hakkındaki düşüncelerini ve müdürünün onu ayak işleri için kullandığını okuduğu kısımlarda bir anda yarattığı trajik ruh hali ve mimikleri harikaydı

1 Beğeni

Kaçıranlar ve tekrar seyretmek isteyenler için,

15 Ekim saat 18:00 ve
21 Ekim saat 20:00’de
Farabi Sahnesi’nde.

Rezervasyon 0312 468 00 58

Görüşmek üzere :slight_smile:

4 Beğeni

valla gidin, hatta gidelim. takımdan alamadığımız performansı ilker’den alalım.

2 Beğeni

Kaçıranlar ve tekrar seyretmek isteyenler için :slight_smile:

3 Beğeni

5 Beğeni

1 Beğeni

Merhabalar. Yeni oyunumuz Kuşlar 1 Mayıs Salı saat 18:00’de Farabi Sahnesi’nde olacak. Bekleriz…

Biler rezervesyon: 0312 468 00 58

2 Beğeni

Yeni bir Alkaralar tiyatro organizasyonu zamanı gelmedi mi?

2 Beğeni

Kimse yanıt vermediğine göre …
:confused:

(Evet burada da kötümserim)

1 Beğeni

İlker abi’nin yeni oyununda yaz tatili arası verildi sanırım birkaç gösterimden sonra. Yoksa ben de takipteyim gitmek istiyorum. Yani kötümser olmana gerek yok @umityasar abi :slight_smile: Burası yeri değil ama diğer tarafta da kötümser olma bence çünkü biz şampiyon olacağız :slight_smile:

2 Beğeni

Zannedersem Ekim’de oynayabileceğiz yeni oyunu. O zaman duyururum buradan.

Oyun tarihlerimiz kesinleşti arkadaşlar. Şu şekilde:

29 Eylül saat 20:00 Bir Delinin Hatıra Defteri
13 Ekim saat 20:00 Kuşlar
20 Ekim saat 20:00 Kuşlar

oyunların hepsi Farabi Sahnesi’nde.

Rezervasyon için 0312 4680058 nolu telefonu arayabilirsiniz ya da doğrudan bana mesaj atabilirsiniz. Telefonum 0505 6950762.

Selamlar, sevgiler.

2 Beğeni

Abi geçen sene elimde olmayan sebeplerden kaçırdım, bu yıl izlemek istiyorum. Sanata ve sanatçıya saygım sonsuz

1 Beğeni

Ben de ek bir bilgi verip bu vesileyle başlığı güncel tutmuş olayım. 13 Ekim Milli maç arasına denk geliyor. 20 Ekim’de ise saat 14.00’de Adanaspor maçı var. 20 Ekim’deki maç Eskişehir’de olursa maça gitmek isteyenlerin oyuna gelmesi zorlaşır. Eğer toplu bir organizasyon yapılacaksa 13 Ekim’de olması daha makul olur.

3 Beğeni

Aslında 13 Ekim’de bir organizasyon olabilir. Geçen sene elimde olmayan nedenlerden çok gelmek istediğim halde kaçırmıştım.

1 Beğeni