Türkiye Kupası 2017-2018

Ben Osmanlı’yı istiyorum. :wink:

Mantıklı saat uygun olursa 2 maçıda statta izleriz.

1 Beğeni

Seribaşıyız.

3 Beğeni

Konyaspor çıkar diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Rakibimiz Bursaspor.

buraya kadarmış…

Futbol şansı diliyorum. Birde artık kalemizde Ferhat yok hatırladınız mı?

Bursa maçımız,Ankara’daki ilk maç 26.12.2017 Salı günü saat 18:30’da . Kombinelelerin geçerliliği veya biletlerle ilgili bir açıklama yok.

Açıkçası ligde can çekişirken kupayı çokta önemsediğim söylenemez.
Değinmek istediğim başka konu biz bu takımda kerem şeras cemcan baki mercimekleri gördük ama bu zeki ve murat duruer gibi yeteneksizini heralde görmeyiz bida

Bursa’da oynanacak rövanş maçına 1-0’lık avantajla çıkacağız. Orada da bir gol bulursak büyük ihtimalle turu atlayan taraf oluruz.

90 dakika kapanarak turu geçemeyiz . Bursa gol atmak için açık verirse ve bizde kontra ataktan gol bulursak işte o zaman avantajlıyız. 1-0 avantajlı ama tehlikeli skor.

1 Beğeni

Benim tahminim muhtemelen 1-0 ı koruyamayacağız.
Allahtan mantık ve tahmin müessesesi çalışmıyor ayak topunda :sunglasses:
16 Ocak ta 16 plakalı şehirde saat 16 da ZTK Son 16 Turu maçında olacağım.
1-6 maçı almak için! :joy::joy:
Yıllık iznimi ayarladım şimdiden.

2 Beğeni

Bende kısmetse İzmirden Kalkıp Geleceğim İskender Yemeye İnşallah Ayarlarsam İznimi

Geçen Bursa deplasmanım iyi geçti. Mali Abiyede şakayla karışık dedim,hafta sonu olmazsa tekrarlardık diye. Tavsiyelerim yol durumu belli olmuyor, baya baya erken gidin. Ucu ucuna bir plan yapmayın. Ümit Abi senin içinde köfte tercih edersen İnegöl’de köfteci Orhan’ı önereyim. Yol üstünde her türlü bulursunuz.

İnşallah turu geçeriz.

YHT ile giderim bu nedenle köfte veya iskender değil de
Şark Döner de döner yemek gibi bir planım var.
:kissing:

Bursa’da 1 gol bulursak turu geçeriz demiştim. :wink:

2 Beğeni

Turu geçtik. Çeyrek finale yükseldik . Her şey güzel derken sahada oynanan futbola bakıyoruz ve futbol şansının bu maçta da bizde olduğunu görüyoruz. Oynanan futbol geleceğe ışık vermiyor. Takım hücum hattında sıkıntı çekiyor. Takımda merkez orta saha diye bir şey yok . Eldeki oyuncularda da ben oyun zekasının düşük olduğunu düşünüyorum. En basitinden son dakikalar Bursa her türlü riski almış kaleci Harun gol yeme pahasına orta sahada top oynarken son dakikada Jailton Harunu geçmesine rağmen zayıf bir şutla topu dışarı atıyor ama penaltı çizgisinde boş bekleyen oyuncuya pas vermeyi düşünmüyor son dakikalar işi bitirmek varken bu basit hamleyi bile yapamıyor. Ben ilk defa TSYD turnuvasından sonra bir Gençlerbirliği maçı izledim. Hücum hattı çok kötü . Skuletic bir şeyler yapmaya çalışıyor besleyen kanat ve merkez orta saha olmadığı için fazla bir şey yapamadı. Birde ben bir taraftar olarak Zeki Yavru’yu Khalili’yi ve Murat Duruer’i sahada görmek istemiyorum. Daha iyi bir Gençlerbirliği izlemek dileğiyle.

2 Beğeni

Beğnmediğimiz, kötü bir oyun ortaya koyduk. 2-1 yenildik, ama 1-0 -'ın avantajıyla turladık.

1 Beğeni

Bu aksam neredeyse hiç kimsenin önemsemediği kupa maçı var. genellikle sonlara doğru hedefsiz kalmış istanbul takımlarıyla küme korkusu olmayan anadolu takımlarını asıldığı maçlar oluyor. yönetimin çok önemsediğini düşünmesemde bence avrupaya gidebileceğimiz yegane ve tek kapı. şampiyonluk yarışı bu haldeyken istanbul takımlarının çok önemseyeceklerinni zannetmiyorum. Bu aksam da bjk nın yedek kadroyla çıkacagını tahmin ediyorum. özellikle taliscs ve babel oynamazsa bizim için çok iyi olacaktır. muhtemelen oyunu çirkinleştiren taraf biz olacağız. ancak ilk 20 dk gol yemezsek çok güzel bir sonuç alacağımızı düşünüyorum. muhtemelen de Ankaraya şen döneriz

1 Beğeni

Kalecimiz Hopf’un yaptığı hata sonucu yediğimiz üçüncü gol tur şansımızı zora soktu. Hep böyle hatalardan korktuğum için kaleciye geri pası hiç sevmem. Ama oldu bir kere, yapılacak bir şey yok. Maçı ciddi bir sakatlık ve kırmızı kartsız tamamlamamız önümüzdeki lig maçları için iyi oldu. & Şubat Salı günü kendi sahamızda oynayacağımız rövanş maçında az da olsa bir şansımız var. Ama lig maçları daha önemli. Bu yüzden özellikle rövanş maçında da bizi Trabzonspor ve Göztepe maçında sıkıntıya sokabilecek sakatlık ve kırmızı kart olayı yaşamamak en büyük dileğim.