Yeni Gelenler Buraya!

Hoş geldiniz Kubilay bey

İzmirde ikamet ettiğimden dolayı en büyük tesellim 5.hafta oynanacak olan Göztepe-Gençlerbirliği maçı. Umarım izmir deplasmanında sizlerle tanışabilirim ve güzel bir oyunla maçı kazanırız ( bu savunma ve bu vizyonla zor ama )

Herkese merhaba,
Ben Gencay , Ankara Keçörende oturuyorum ve Karabük Üniversitesinde Makine Mühendisliği öğrencisiyim. Sezonun son maçı olan Kasımpaşa maçında ilk defa Alkaralar’ın yanında bulundum.Ekibe girdiğim için mutluyum.

Kadirciğim hoşgeldin.

Hoş bulduk abi

Kadir abi hoşgeldin. :red_circle::black_circle:

Hoş bulduk Mert :red_circle::black_circle:

Aramıza hoşgeldin Kadir.

Aramıza motorcu gelmiş, hoşgelmiş :smile: :motorcycle:

Hoş bulduk :blush:

Hoş geldiniz Kadir kardeşim. Kasımpaşa maçında tanışmış mıydık?

Hoş bulduk :blush: , Kasımpaşa maçında ilk defa Alkaraların yanındaydım neredeyse kimse ile tanışamamıştım.

Merhaba abilerim kardeşlerim,
Ben Sarper. Ankara doğumluyum ve Ankara’da yaşıyorum ancak üniversite dolayısıyla Eskişehir’de kalıyorum. Bu zamana kadar Fenerbahçe taraftarıydım fakat Gençlerbirliği’ne her zaman bir sempatim vardı. Bu sempatinin artık taraftarlık düzeyine çıkması gerektiğini düşündüm ve burdayım. Artık benim için tek takım Gençlerbirliği’dir. Bugün de Gençlerbirliği-Fenerbahçe maçının olması benim için “eski” bir Fenerbahçeli olarak ayrı bir ironi oluşturdu tabi. Umarım beni de aranıza kabul edersiniz ve tribünlerde beraber yer alırız. Belirttiğim gibi Eskişehir’de kalıyorum ve orayla ilgili bir durum oluştuğunda her konuda yardımcı olmak isterim. Doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum ve tribünde beraber olmayı dört gözle bekliyorum.

Sarper Özbek kardeşim hoş geldiniz… Bir Ankaralı olarak doğru bir karar verdiğinizi düşünüyorum ben de. :slight_smile:

Sarper Özbek hoşgeldin

Kaçıncı sınıfsın kadir, ona göre gelecekte Karabük’te tutsak alkaralar grubunu kurabiliriz :wink:

Mertkan Keçe, Adanalıyım (adana mavi olur) Keçiörende oturuyorum.Erciyes Üni son sınıf İnşaat Müh. öğrencisiyim.Türk Telekom- Ankaragücü-Ankaraspor’dan beri maçlara giderim.Bu sene ilk defa passolig aldım.

Hoşgeldiniz :red_circle::black_circle:

Mertkan Hoşgeldin. Ayrıca dün C Blokta aramızdaydı.

Hoş geldiniz arkadaşlar…