2018 Alkaralar Yeni Yıl Yemeği

Ahali,
Yeni yıl yemeğimiz 27 ocak cumartesi günü saat 19:23’te Altı Üstü Bar’da yapılacak. Ayrıntıları Ekin daha sonra aktaracak. Herkesi bekliyoruz…

3 Beğeni

Mekan seçimi muhteşem olmuş. Heyecanla bekliyorum :smiley:

2 Beğeni

Sevgili Alkaralar,
Terasın biri bizim için kapatılmış olacak ve sigara içilmeyecek. Yemekte bu yıl fix menü olmayacak; bütün yiyecek ve içecekler için Altı Üstü bize %10 indirim yapacak ve onların ikramları da olacak. Son toplantıyı yazın orada yapmıştık, çoğunuz yeri biliyorsunuz zaten ama bilmeyenler için adres: Konur 2 Sokak, 26/7 :blush:

5 Beğeni

Değerli Alkaralar Ahalisi , whatsapp kullanamadığım için bende foruma yazarak Alkaralar yeni yıl yemeğine katılacağımı belirtmek isterim .:red_circle::black_circle: Forumda başlığı görünce heyecanlandım. Geçen sene 7 Şubat’ta resmi olarak Alkaralar foruma üye olmuş ve gruba katılmıştım. Onun için yeni yıl yemek organizasyonunun bendeki yeri ayrıdır. 27 Ocak’ta görüşmek dileğiyle.

1 Beğeni

28 Ocak taki şanlı galibiyetimiz öncesi güzel bir kutlama olacak.

2 Beğeni

Maç günü değişti Doktor.
26 Ocak şanlı Konyaspor galibiyetimizi kutlayacağız.
Görüşmek dileğiyle ahali…

Cumartesi 19:23.

@ozanguler abidediğinde çok haklısın :sunglasses:
Şanlı Konyaspor galibiyetimizi kutlamamıza 2 saatten az bir süre kaldı :grinning:

Yok mu o tarihi geceden bir kaç fotograf?
Gören var görmeyen var, yaşayan var yaşayamayan var.

Ayrıca bu tür organizasyonlar daha sık yapılsa iyi olmaz mı?

Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Bendeki fotoğraflar bunlar… Var mı arttıran?!

2 Beğeni

Anımsatmakta yarar var.
2018 yılını değerlendireceğimiz, 2019 a ilişkin umutlarımızı masaya yatırıp konuşacağımız
Alkaralar Geleneksel Yeni Yıl Yemeği için geri sayım başlasın.

5 Beğeni

Aralık 15 ile 2 Ocak arası olmazsa sevinirim :grinning:

Abreg müsait olduğu tarihleri yazsın, o tarihler dışında bir tarih belirleyelim.

İnşallah 14 veya 29 Aralık olmaz…

Sen gelemeyeceksen olmaz tabi ki Ahmet’im

2 Beğeni

Ahmet sen merak etme, Abreg bu organizasyonu genellikle Ocak ayının ilk haftasına denk getiriyor.
Sensiz olmaz Ahmet, sensiz olmazzz

Şimdi top Abreg’in ayağında. Sağına soluna bakıyor, pas verecek arkadaşını arıyor. :blush:

Benim durumum şöyle:
11-18 Ocak arasında ve 28 Ocak-10 Şubat arasında izin alabiliyorum. Bu tarihlere denk gelirse ayarlar gelirim, Serkan’dan uzak bir köşeye otururum :wink:

1 gönderi yeni bir konu için ayıklandı: 2019 Alkaralar Yeni Yıl Yemeği