1 Ekim 2017 Alanya deplasmanı

Trabzon deplasmanındaki çılgın sevinç gösterisiyle yıldızı parlayan Fazlı adlı taraftarımıza özenip, bu hafta oynayacağımız Alanya maçında daha çılgın sevinç gösterisi yapma iddiasıyla tribünde yer almayı planlıyorum.

Sonrasında gelecek röportaj teklifleri ve imzalı formayı kapmak için lütfen beni tribünde yalnız bırakınız!

Bu deplasmanlık görüşmemek dileğiyle… :smiley:

7 Beğeni

Bende gelmeyi düşünüyorum. :wink:

1 Beğeni

Muzaffer rahat bırak Adem’i… :slight_smile:

Adem, bu şeytani projenle “Les Diables Noirs” (Kara Şeytanlar) kliğinin aradığı bir kişi olduğunu gösterdin. Eğer kabul edersen, seni Kara Şeytanlar’ın İstanbul örgütlenmesinden sorumlu üyesi olarak görevlendirmek istiyoruz. Görevin, başta Akşit Abi olmak üzere İstanbul tayfasını Kara Şeytanlar kliğine kazandırmak ve Kara Şeytanlar’ı İstanbul’daki Gençlerbirliği camiasının en güçlü taraftar oluşumu haline getirmek. Gazamız mübarek olsun. :slight_smile:

1 Beğeni

Sadece düşünüp uygulamadığın sürece bir sorun yok :slight_smile:

2 Beğeni

Sevgili Necdet Abi,

Senden böyle bir tekli f almaktan dolayı onur duydum. “Les Diables Noirs” (Kara Şeytanlar) kliğinin değil bir parçası olmak, bunun hayalini kurmak bile heyecan vericiydi!

Akşit Abi çok sevdiğimiz bir büyüğümüz olduğu için “Les Diables Noirs” (Kara Şeytanlar) kliğine hani şövalyeler diz çöker de omzuna dokunan kılıçla kabul edilir ya, beni de öyle mi kabul etse? Ama kafama takılan en büyük soru şu: İstanbul’da bir Dikmen Vadisi yok? :slight_smile:

1 Beğeni

Bir heves edip de başlık açtığım deplasmana gidemeyecek olmanın verdiği keyifsizlikle sizlerle bu bilgiyi paylaşıyorum. Tribünde yalnız da olmayacakmışım zaten! :confused:

olsun, deplasmana bir elçi gönderiyoruz. kulağımız muzo’da olacak

Dün güzel başlayan ama sonu kötü biten bir deplasman oldu. Hemşehrimiz Alanyalı Güçlüler bizleri karşıladı, derneklerinde yemek ısmarladılar, sonrasında stadyuma geçtik. Alanyaspor taraftarları da bizleri oldukça centilmence karşıladı: ‘‘Hoşgeldiniz-Başarılar’’ sözleri beraberinde maça girdik. Skor hepimizi üzdü. Çıkışta bir Alanyasporlu yanıma gelerek ‘‘Abi atkıları değiştirelim mi?’’ dedi. Maçın üzüntüsüyle teşekkür ederek kendisi reddettim. ( Ne yapacağım ben Alanya atkısını diye düşündüm :slight_smile: ) Puan veya puanlarla dönsek harika olurdu ama olmadı. Güzel anılarla Ankara’ya döndük …

Ben deplasmanlara giderken 1 atkı fazla yanıma alıyorum… Değişiyorum. Özel koleksiyon yapmıyorum, ama o günün hatırası kalıyor iyi oluyor.