20. yılımız kutlu olsun

www.alkaralar.com tarihimizin en güzel, en keyifli, en başarılı dönemlerinden birini yaşadığımız 2002/2003 sezonunun başında, 2 Ağustos 2002 günü, Gençlerbirliği Taraftarları Derneği’nin internet sitesi olarak faaliyete geçmiş. Sitemiz, uzun yıllar boyunca sadece bir taraftar grubunu değil, Gençlerbirliği taraftarlarının tamamını kapsayan ve kucaklayan, taraftar arkadaşlarımızın eleştiri, görüş ve düşüncelerini özgürce dile getirdiği çok canlı ve keyifli bir platform olarak faaliyette bulundu. Ancak ne yazık ki zaman içinde çeşitli sebeplerle dernekte ve taraftar kardeşlerimiz arasındaki bölünme ve gruplaşmalar sonucunda başka siteler kurulup faaliyete geçti. “Alkaralar” da taraftar gruplarından biri olarak anılmaya başlandı. (Ben sitemizin hala bütün taraftar kardeşlerimize açık bir platform olduğunu düşünüyorum) Sonraki yıllarda sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla taraftar siteleri ve forumlarına olan ilgi çok azaldı. www.alkaralar.com dışındaki Gençlerbirliği taraftar forumları kapandı. Ancak 20 yıl boyunca biz hep burada kaldık, forumumuzu ayakta tutmaya çalıştık. Çok güzel ve keyifli günlerimiz oldu. Sevinçleri ve üzüntüleri birlikte yaşadık ve paylaştık. Birçok güzel insanla tanışıp arkadaş olduk. Ben 46 yaşındaydım, şimdi 66 yaşındayım. 2002 yılında doğan taraftar arkadaşlarımız şimdi 20 yaşındalar. Bazen forum arşivinde şimdi orta yaşta olan taraftar arkadaşlarımızın gençlik dönemlerinde yazdıkları mesajları okuduğumda kimi zaman keyifleniyor, kimi zaman da hüzünleniyorum.

Önümüzdeki dönemlerde kulübümüzün eski güzel ve başarılı zamanlarına, sitemizin de eski hareketli, güzel ve keyifli ortamına yeniden kavuşmasını diliyorum.

1. yılımız kutlu olsun.
7 Beğeni

Arkadaşlarımız bu akşam güzel bir etkinlikle 20. yılımızı kutladılar.

2 Beğeni

20 nci yılımız kutlu olsun.
Bundan 20 yıl önce Polatlılı ve Emrenin Babası adlarını kullanarak yazdığımız yazılar şimdi nerede
gardaşım. Aaaah ah!
Bu arada dün akşam çok güzel bir 20. yıl kutlaması yaptık.
Daha nicelerine diyelim.

2 Beğeni

Nice 20 yıllara.
Tüm inatçı Gençlerlileri 304 e bekliyoruz bu sene de :slight_smile:

1 Beğeni