2017-18 Sezonu 2. Hafta Konya Deplasmanı

Biletler 13 TL

Beş kişi daha rahat gidebilmek adına abimin arabasını -daha geniş bir araç :slight_smile:- alacağım Pazartesi günü. Biz 2 kişiyiz. @umityasar @rossoneri ve @kutay_mutlu sizler için de uygunsa beraber gidelim. Kaçta buluşalım, nereden alayım sizleri vs. whatsaptan konuşabiliriz.

1 Beğeni

Son dakika gelişmesi var.

Cengiz Abide geliyormuş. Mali Abi ve Ömer Abi Cengiz Abi ile gidiyor.

Galip sen Ümit Abi ve Kutayı alabilirsen.

Gürcan bana yakın bende Gürcan ve bir arkadaşımı alayım.

Arkadaşlar herkesle gitmek isterim ama bendeki sıkıntıyı çoğunuz biliyorsunuz açık açık yazacam şimdi.

Araçla hız yapmıyorum. Kalabalık yerlere, şehir içine dar alanlara giremiyorum, Çoğu zaman geceden yola çıkıyorum hatta, evleriniz Sincan’a uzakta inanın sizin oralara ömrümde arabayla gelmedim. Yolu bulamam, bulsam geç olur. Hatta halı sahaya da metroyla geliyorum. Dönüşte Celil sağolsun metroya bırakıyor.

Gürcan bana yakın çevre yolundan şehir içi görmeden Gölbaşı’na inecem. ordan ver elini Konya.

1 Beğeni

Benim için de uygundur. Pazartesi 17 de çıksak yeterli olur mu ki? Benim pazartesi zaten boş gün, ne olsa uyarım. Zaman, yer… Ümit ve Kutay da bildirim yapsın bir bakalım.

Ümit de Cengiz Abiyle geliyor. Yani ben ömer abim ve ümit cengiz abiyle gidiyoruz…

Tamam o zaman. Öyle yapalım. Eryaman sincan tarafından başka gelecek olan varsa onu da alalım.

@AhmetAy @Galip elimde olmayan sebeplerden dolayi gelemiyorum kusura bakmayin

Gürcan Yasinin durumu kritik. Bekliyecem.

Konya’ya gidecek arkadaşlara iyi yolculuklar dilerim. 3 puanı alıp dönün.

Ben ve bizim Deniz biletlerimizi aldık. Bülent’in arka koltuğunda yerimizi ayırttık. Ümit İstifa demek için sabırsızlanıyorum. Boş stadda da ne ses yapar bea.

Özat İstifa ya beni de ekleyebilirsiniz :sunglasses: