2017 - 2018 Teknik Taktik / Gençlerbirliği - Başakşehir

Bir aydır maç izleyememenin yarattığı özlemi bu hafta gidermek için gittiğim staddan inanılmaz bir mutlulukla ayrıldım. Maçın 80 dakikası bizi heyecanlandıran ataklarımız olsa da son on dakika taraftar desteği ve sonrasında gelen gol çok güzeldi. Takım içindeki birlik beraberlik hissi ve maç kazanma hırsı ayrıca çok sevindirdi.
Çok güzel bir haftasonu oldu :heart::black_heart: :heart::black_heart:

şimdi bu üç puan neredn geldi, nasıl geldi hiiiçç tartışacak durumda değiliz…
aldık kabul ettik… kıymetini bileceğiz… hiç ama hiç hesapta olmayan bu 3 puanın değeri sezon sonunda daha iyi anlaşılacaktır umarım. yada o hesapları yapmaya gerek kalmadan ümit özat döneminden daha iyi bir yerde ligi sonlandırırız.

öyle ki; maçtan tamamıyla umudumu kestiğimden komşuyu da ayartmış kendimi içkiye vermiştim.
ilhan cavcav sezonunda düşmeyi göze almışım. “ulan bu bize yapılır mı” diyerekten vuruyoruz rakının gözüne gözüne… kaç göz oldu bilmiyorum ama arkadaş bir ara telefonuna baktı “sizinkiler bi tane attı… dakka doksan” dedi…
allah kimseyi gördüğünden geri koymasın derler… sonuçta bir maç, bir 3 puan ama… dedim sıkı dur öpijem…

3 Beğeni

Demiştim bu maç bizim olacak diye…
:sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:
Umarım artık gol atan golü koklayan gol için defansı sıkıştıran bir golcümüz var diyelim…
:roll_eyes:

abi sen çok yaşa! bu da senin totemin olsun o zaman.

Golden sonra bütün yedek kulübesinin nerdeyse sahaya girmesi takımdaki umut ve beraberliğin hala olduğunun göstergesidir bizde bu zor durumda her zamankinden daha fazla desteğimizi vererek takımımıza sahip çıkmalıyız unutmayalımki bizim bizden başka dostumuz yok.

2 Beğeni

değişkliği boş kaydedemiyos… silemiyoss…

sevgili erdem… benim aslında bu tipte, gol başına bir adet bira gibi totemlerim vardı ama son yıllarda yaşadığımız elim gelişmeler, üstüste gelen başarısız sezonlar ve sonuçta çöküş trendine girişimiz sonucu bira kesmez oldu…
daha çok acı dağıtıcı, sanki olmamış gibi unutturucu rakıya verdik kendimizi…
umarım buradan dönüş yaparız da; daha etkin kafa siliciler, hafıza yok edicilere kadar yol almayız…
bu kadro buna muktedir mi?.. değil…
bizim sonumuz pek parlak gözükmüyor ama du bakalım…
çıkmadık canda umut vardır…

1 Beğeni