2017-2018 Teknik-Taktik / Karabükspor - Gençlerbirliği

2017-2018 İlhan Cavcav sezonu ikinci yarısının ilk maçında Karabük deplasmanına gidiyoruz. Maç hakkında her türlü görüşleri bu başlık altında paylaşıyoruz.

Benim kişisel fikrim; çok zor ve bir o kadar da önemli bir maç atıp üstüne yatma taktiğimizi uygulayabileceğimiz bir maç olabilir.

Maç 20.01.2018 Cumartesi 13:30’da Karabük Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumunda.Hakem Ali Palabıyık. Deplasman bileti 6 TL.

İkinci yarının ilk maçı. Karabük bizim bir basamak altımızda son sırada. 3 puan almamız gerekiyor. Ama Manu sakat. Lucas’ın sakatlığı devam ediyor. Aydın ve Deniz’in lisansları hallordu sanırım. Şans bulurlarsa oynayabilirler de; Aydın neyse de Deniz bu kadar kısa zamanda verimli olabilir mi bilemem. Yeni bir takım ve ortam.

Hayati bir maç.

2 Beğeni

Skuletic böyle formdayken Deniz yedek oturur zaten aradığımız forvet tipi de değil Serdar’ın hala hazır olmaması Manu’nun sakatlığı kötü Jailton ne durumda bilmiyorum aslında sonradan girince daha etkili oluyor. Ha bu arada Aydın ne durumda acaba gittiği gibi bulmak zor olacak keşke hiç gitmemiş olsaydı.

2 Beğeni

Bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyor. Eğer puan kaybedersek işimiz iyice zorlaşır

1 Beğeni

Her zamanki gibi kötü oyuna rağmen gelen üç puanın yanında zekinin haftaya cezalı olması çok sevindirici.takımın acil bir oyun kurucu bulması lazım malesef yaratıcı oyuncu eksikliğini fazlasıyla hissediyoruz.şimdi Konya maçının önemi dahada arttı sonraki fener maçından puan alamıcamızı varsayarsak sıralamada bi süre daha altlarda beklicez gibi

3 Beğeni