2018-19 TFF 1. Lig 18. Hafta / Hatayspor - Gençlerbirliği

20 Ocak Pazar, 2019
Saat: 13:30

Stat: Antakya Atatürk Stadyumu

• Kazanırız
  • Berabere kalırız
  • Kaybederiz

0 oylayanlar

1 Beğeni

Maç saati belli olursa
Hem eğlenir
Hem de güzel bir maç izleriz
Kazanır mıyız?
Bu transfersizlik ve gereksiz şampiyonluk çantada keklik hissi! nedeniyle zor…

1 Beğeni

ikinci yarının başlamasına ne kadar kaldı ki şınun şurasında?. nasıl belli olmaz maçın günü ve saati?.

Memlekette yürüyen birşey kalmadı!!!
Herkes salmış durumda!
TFF de dahil

1 Beğeni

ziraat’da onlara uydu… çiftçiyi kurtaramayan topçuyu nasıl kurtaracak?. hoş; neyi kurtardı ki?..
taraftara 0 faizli deplasman kredisi ver desen vermezler… göz boyamaya en önde giderler…:thinking:

2 Beğeni

Hatayspor ilk yarının son haftalarının en formda takımlarından biri. Bizi kupada eledi. İlk yarıdaki lig maçında da penaltı golüyle zor yenmiştik. Kalecisi çok iyi. Golcü Caner de çok etkili… Çok zorlu bir maç oynayacağız. Üçüncü Gazişehir ile ikinci Denizlispor’un karşılaşacağı haftayı inşallah kayıpsız geçeriz.

Bu arada yanarım yanarım da iki, hatta üç stoperimizden birisi ilk yarıdaki 17 maçta bir gol atamadı ya ona yanarım. Claro, Mert, Arnason hangisi olursa olsun fark etmez, birisi kornerden gelen topu şöyle nefis bir kafa vuruşuyla rakip ağlara gönderse hoş olmaz mı? Bir de önemli maçlarda birçok futbolcumuzun gol attığını gördük ama Deniz ile Yasin’in gol attığını henüz göremedik. Deniz ya da Yasin şöyle güzel bir verkaçla ceza sahasına dalıp topu uzak köşeye, kalecinin uzanamayacağı bir yere bıraksa güzel olmaz mı? :blush:

3 Beğeni

Takim otobusu erken yola cikti Takimda antremani erken yapip Hataya erken gitti.

Hataysporu hafife almadan Genclerbirligi kendi oyununu oynadikca sorun yasamayacaktir…

2 Beğeni

20 Aralik pazar yaziyor mac gunu icin. Bayagi bir erken cikmislar, 11 ay 3 gun kadar :))

Maksut Bey alinmasin da, tarihi ocak yapmakta yarar var, yoksa perisan olur bizim ekip orada.

Galibiyette Yilbasi hediyesi olur:):slight_smile:

Maç tarihini geçen gün güncellemiştim. Takım geri dönecek. :slight_smile:

Not: Erdem düzeltmiş. :slight_smile:

ben siteye o kadar girdim çıktım, hiç fark etmemiştim. neyse bişeyin düzeldiği önemli…
hataysporun kupadaki maçını izledikten sonra bu maçın bizim açımızdan yarıyıl karnesi gibi geçeceği hissine kapıldım.
zor maç olacak zor…

1 Beğeni

yukarıdaki ankette “galibiyet” yönünde tahmin bildirmiştim.
“beraberlik” olarak değiştirebilirmiyim?. son kararım. bi daa değiştirmiycem…:wink:

gelişmeler gözümü korkuttu.

1 Beğeni

Sen en azından tahmin bildirebilmişsin Mehmetçiğim, ben onu da yapamıyorum… Denizlispor da deplasmanda yendi, 3 puan yaklaşıp puan farkını 2’ye indirdi. Yarınki maç çok zor çok…

1 Beğeni

Hatayspor maçı kendi sahasında kabul edip kontradan gol attım attım yoksa 1 puan da iyidir diyebilir.

Öyle olursa işimiz zor. Yok eğer tersi olursa biz kazanırız. Nasıl ama…

Neyse ki Ben futboldan anlamıyorum.

2 Beğeni

İyi bir başlangıç olsun ikinci yarıya

1 Beğeni

Yenersek 3. ile aramız daha da açılacak.
Bu maçı alalım keyfimize bakalım derim…

1 Beğeni

Rezalet bir hakem var sahada

Tüm sezon yenildiğimiz maçlar aynı. Ben sıkıldım Erkan hoca sıkılmadı.” Takımıma güveniyorum vs vs :confused:
Deniz niye var bu takımda!
Sözde süper lig takımıyız ama bir topa sahip olup maçın hakimi olduğumuz bölüm yok. Sadece gol yememiz lazım aklımızın başına gelmesi için.
Sese ve Selçuk u seviyoruz da takımı toparlayıp yönetip maça hakim hale getirmeleri lazım değil mi?
leş bir saha da olsa kötü bir hakem de olsa bu lig böyle ben kabul ettim.
Topçuların da kabul edip bu kadar gereksiz kartlar ve faullerden kaçınmaları lazım!
Hatay hak etti maçı ve kopardılar onları tebrik ederim.
Künefe yemeğe giderken künefede peynir olduk :neutral_face:

1 Beğeni

Cekindigim bir maçtı. Hislerim zor bir maç olacağını söylüyordu. Açıkçası beraberlik bile iyiydi.
Sezonun ilk yarısındaki maçta da zorlanmistik.
Saha, hakem, bizim iyi konsantre olamayisimiz gibi unsurlar nedeniyle maçı kaybetti.
Nasıl oynasak, ne oynasak kazandırdık demek için ortamın futbola müsait olması gerekir.
Takım aynı takım, oyun aynı.
Bekir dışında sonradan girenler de oyuna katkı veremedi.
Sonraki maçlarda telafi edilebilir bir puan kaybı oldu, paniği kapılmaya gerek yok, gelecek maçı kazanalim yeter.

1 Beğeni

Ben bu maça İstanbul ve Balıkesir mağlubiyetleri kadar üzülmedim. Hatay bu ligin en iyi takımlarından birisi. Emin değilim ama muhtemelen son 12 haftanın ikincisi takımla oynadık ( 7g 4b 1m- Denizli 9g 2b 1m). Bu bahane artık çok sıktı ama zemin gerçekten çok kötüydü ve ben ilk yarıdaki bazı bölümlerdeki istekten memnun kaldım. Bu istek tabii ki rakibe ve hakeme çok fazla yansımasa daha çok memnun olurdum. En azından bir puan çıkarabilsek iyi olurdu. Bu maçtan çok fazla trajedi çıkarıp, yakınmanın alemi yok. Evet, kötü oynadık genel olarak ama ipler hâlâ bizim elimizde. Hâlâ 3. ile aramızda 9 puan fark var.

1 Beğeni