2018-19 TFF 1. Lig 22. Hafta / T.Y. Elazığspor - Gençlerbirliği

Dakika 77… Ahmet Oğuz’un sıfıra inerek yaptığı berbat orta üst ağlarda…

2 Beğeni

Stancu nasıl boş üstelik

Dakika 81. Altıpasın biraz yakınından Sessegnon topa berbat vurdu, dışarı gitti. Bu nasıl bir vuruş yiğidim!

Ooooo! Vay vay vay! Dakika 82… Jailton’un yerine Deniz giriyor oyuna…

Yahu arkadaş, bu nasıl bir kabız oyundur, bu nasıl bir savunmadan çıkıştır?

84 Bekir’in kaybettiği topa özel dikkat

Emrullahın ayaklar felaket

Dakika 87… Ahmet Oğuz, kendi yarı alanımızdan taç kullanmak için yavaş adımlarla çizgiye doğru gidiyor. :blush:

Dakika 89… Yahu arkadaş bela okumak istemiyorum, nasıl oynuyorsunuz yahu! Rakip ceza sahası önünde Ahmet Oğuz’un kaptırdığı top rakip için hücum şansı oldu ve frikik ile durdurabildik.

92 denizin topu kaptırdığı ana özel dikkat

Rakibin sahada hiç örgütlenmesi yoktu. Buna rağmen çok zorlandık. Zorlanmamızın nedeni ise saha içinde yaptığımız çok sayıda hata ve kritik top kayıpları. Daha örgütlü ve konsantre herhangi bir takım, yapılan çok sayıda hatayı değerlendirir ve bizi boynu bükük gönderirdi

Neyse, bitti. 2-1 kazandık zar zor… Bu takımla, bu oyunla işimiz çok zor…

Bu arada 90+3’te Ahmet İlhan’ın yerine oyuna giren Rahmetullah da önümüzdeki maçlar için güzel bir deneyim kazanmış oldu. :blush:

nihayet nadir ve deniz olmadığından stancu sahte forvet yerine uç forvet olarak oynadı. jailson yerine matei daha iyi tercih olur. aralarında da sese. çok tehlikeli ileri ucumuz. defans orta-üstü, göbek vasat.

Hatasi Gunahiyla tekrar 3 puanla tanistik.

En azindan Osmanli Karabuk macinin son dudugune kadar 2. Yiz

Umraniye Balikesir maci sonuna kadar 4. Ensemizde degil.

Bugun nefes aldik umarim takimin oz guveni yerine gelir haftaya Umraniyeyi devirip tekrar bir cikis yakalariz.

Boru değil (yani Sanica Boru değil), Tetiş Yapı Elazığspor’u yendik; hem de deplasmanda!

O zaman asın bayrakları! :blush:

2 Beğeni

Stancu Erkan hocayı ipten aldı.
Tüm yanlışlara rağmen, bizden yanlış olarak daha fazla yapan bir takımı yendik.
Bireysel hataların çokluğu takımın yaşadığı çöküntüden kaynaklanıyor.
Ümraniye maçını kazanarak bu sıkıntı bir nebze aşılır.
Aslında kötü takım değiliz ama çok hırpalanmış bir haldeyiz.

Hepimizi yanıltıcı düşüncelere sevk etmesinden korktuğum bir galibiyet oldu.
Korkarım kendimizi yine bir şey zannedeceğiz.
Erkan Sözeri (beni daha da hiç bir takım istemez) korkusuyla kendi kariyerini yakmayı göze aldı.
Ne diyelim, böyle böyle bu lige de alışacağız.

Ben bu kafayla Erkan Sözeri’nin son maçının Ümraniye olacağını düşünüyorum. Yanılmayı çok istiyorum!

Kadro seçimindeki yanlışa rağmen gelen 3 puan. Siz yukarıda yanıltıcı olabileceğini ifade etmişiniz. Mantık yönüm öyle olduğunu, duygusal yönüm ise tam tersini söylüyor.

Doğru dürüst pas yapamıyoruz. Savunmada Mert’in yokluğunu hissediyoruz. Matei ve Erdem’in ilk 11 de olmaması tartışılır. Matei kadroda yoktu hatta. Stancu’nun bitirciliği çok işimize yarayacak.

Birde Cengizhan’a üzüldüm. Bizde yetişti başka takımlar faydalanacak. A takımda daha fazla izlemek isterdim.

90 dakika tempolu yürüyüş programı verseniz yerine getiremeyecek bir takımı 2-1 yendik. İlk yarı biraz diş gösterdiler, güçleri erken bitti ve ikinci yarı kalemize gelmeden maçı tamamladılar ve biz o anlarda bile pozisyon yedik kalemizde.

Geçen hafta fena görüntü sergilemeyen Barış niye yok, son haftaların “en” olumlu ismi Matei niye yok? Bazı isimler niye var; gerçekten bazı şeyler anlaşılmıyor.

İlk değişiklik 82’de diğerleri 90+1 ve 90+3’te geldi. Rakip Cengizhan’ı 60-70 civarı oyuna alırken, biz daha değerli ve yetenekli diye düşündüğümüz Rahmetullah’ı 90+3’te oyuna soktuk.

Hoca 41 puan toplayan takıma transfer yapmanın çok hoş olmayacağını söylemişti devre sonunda neyse ki kulüp onu dinlememiş de Stancu’yu yeniden kazandırmış takıma.

Karabük ve Ankara’daki Eskişehirspor maçının ardından Sessegnon’u da görmek güzel oldu. Umarım bu üç maçtaki performansını diğer maçlara da taşır.