2019-2020 Teknik-Taktik | #6 MKE Ankaragücü - Gençlerbirliği

2019-2020 Sezonu
Süper Lig

1. Hafta Maçı

MKE Ankaragücü - Gençlerbirliği
29.09.2019
Saat: 16:30

Deplasman biletimiz 30 TL. Aylardır bu derbiyi bekliyordum. Muhtemel ilk lig galibiyetimizi kaçırmayalım. Tükenmeden satın alalım :slight_smile:

3 Beğeni

Başkent derbisi

Maçı Diyarbakır da takip etmeye çalışacağım.
Haydi Gençler!
İlk galibiyet hemşehrimizden olsun.
:smile:

1 Beğeni

özlemiştik bu heyecanı. @Polatlili ve @ozanguler abilerimiz bu maça gelecek mi acaba?

Arkadaşlar bende 30 lira var ama passolig kartım falan yok.İki bilet alabilecek olan varsa alabilir mi?Fiyatını da vereyim uygun yerde

Orucumuz iki kulüp için de devam ediyor Erdemciğim. Bize göre, maalesef her iki kulüp de başkanları, yönetim kadroları, yönetim anlayışları ve mevcut yapıları ile taraftarların ve Ankaralıların ilgisini, sevgisini ve desteğini hak etmiyorlar.

2 Beğeni

Pasolig olmadan olmuyor.

teknik ekip, yonetim ve bu kulube bu cop transferlerin onayini verenlerin istifasini sabirsizlikla bekliyorum. gecen sene nasil 8.haftada 8 galibiyetle super lige yukseldik diyorsak suan ki performansla da dustuk diyebiliriz. uzulmez de gelse baskasi da gelse bu oyuncu grubu ile sapkadan tavsan cikmaz.

4 ude Kisir 4 Kuma = Genclerbirligi

Ligin en zayıf takımı olarak gördüğümüz MKE ye yenildigimize göre demekki en zayıf halka bizmisiz.

1 Beğeni

Ankaragucu transfer yapamadigi icin mecburen elindeki oyunculari tutmaya mecbur kaldi ancak defansif acidan kaliteleri ve takim ruhlari tartisilmaz. Hatta farkettigim o ki bu fakir ve kisitli kadroya gore bir sistem olusturmus ve oturtmaya baslamislar.

Genclerbirligi hovardaliginin karsiligini aldi…Atmasi kacirmasindan kolay pozisyonlari kacirdi sac bas yoldurttu.

Ankaragucu ise Berbat Genclerbirligi defansini yakaladigi anda cezayi kesti.

Mustafa Kaplan yarin gider Ibrahim Uzulmez gelir isi Yoluna koyar…

Adamin adini kurtarici Mesihe cikaracagiz…

1 Beğeni

Mustafa Hoca’nın iki büyük sorunu var.

1. Her maç aynı taktikle, hiç oyuncu ve oyun çeşitliliği üretmeden, b planı olmadan, ikinci bölgeyi by-pass ederek futbol oynatmaya çalışıyor.

2. Liderliği zayıf, hatta kişilik problemleri olduğunu düşünüyorum.

Bu iki sorun, bir teknik adamın ömrünü bitirir. Ankaragücü’nün çok adamla kapandığı ve alan daralttığı anlarda hiç pas oyununu devreye sokamadık, sürekli havadan şişirdik ve bunu Ankaragüçlü futbolcuların şişirilen bütün topları aldığını görmüş olmamıza rağmen yaptık. İleri oyuncu yığmanın bir hücum planı olduğunu varsayımı ile bu maçı kaybettik ne yazık ki!

3 Beğeni

Sadece Kaplan değil yönetim de istifa etmeli.
Sonumuz belli aksi bir durumda.