21/22 10. Hafta Kocaelispor - Gençlerbirliği

KOCAELİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
24 Ekim 2021
Saat: 19:00

1 Beğeni

2-1 alırız. Kocaeli özellikle kontrataklarla etkili olan bir takım. Ama biz de bu konuda hiç de fena değiliz. Defans yarım volelerle top ziplatmacalarda hata yapmazsa bir şekilde gol bulacağımizi düşünüyorum. Bir gol Eleke bir gol Ömurcan atar.

3 Beğeni

Son 4 maçların lideri ve 2 . oynayacak. Kocaeli kazanırsa belki bu haftanın sonuçlarına göre gizli lider olacak. olmazasa bile gözü ilk 2 de olacak . Biz kazanırsak yukardakiler de bizi hesaplamaya başlayacaklar. Samsun maçından sonra "önümüzdeki 5 maçta 9 ve üstü alırsak farklı seyler konusuruz 5 rakibin hiçbiride samsundan organize değil " demiştik. Kocaeli de samsundan çok kaliteli değil. ordan 3 puanı son dk kaçırdıysak burdan da puan almamız zor değil. Ayrıca kazanamasak ta enseyi karartmamak lazım zira önümüzdeki 5 haftanında en zoru bu maç olacak gibi.
umarım 2 farklı kazanırız zira tek farkta son dakikalar bana çok stres yaratıyor

1 Beğeni

İlk yarıyı kötü bir oyunla yenik kapatmanın üzüntüsünün yerini maç sonunda galibiyet sevinci aldı. Hocamızı ve takımımızı kutluyorum. İnşallah önümüzdeki maçlarda iyi futbolla galibiyetler almaya devam ederiz.

2 Beğeni

çok kıymetli galibiyet. eze eze kazansak bu kadar sevinmezdim :slight_smile: bu tip galibiyetler uzun maratonlarda daha değerli oluyor.

3 Beğeni

Bence de çok değerli bir galibiyet aldık. Bir maç eksiğiyle düşme hattının 5 puan üstündeyiz, ilk 6’nın da 2 puan altındayız. Lig sonuna kadar düşme hattından uzak ve en azından ilk 6’da ya da birkaç puan altında götürüp ilk 6’da bitirebilirsek çok güzel şeyler olabilir.

Bu sezon ligde hiçbir takım hafife alınacak kadar zayıf değil. Neredeyse her maç üç ihtimalli. O yüzden takım olarak, rakipleri puan cetvelindeki durumlarına bakıp küçümsememeli, maçın sahada oynayarak kazanılacağının bilinci içinde hareket etmeliyiz. Taraftarlar olarak da çok yüksek beklentilere girmeden sakince maç maç ilerlemenin doğru bir yaklaşım olacağını düşünüyorum. Çok yüksek beklentiler futbolcuları da gerebiliyor ve hayal kırıklığı da büyük oluyor.

1 Beğeni

Bu arada mali durumumuzdan dolayı futbolcu üretmemiz ve bonservis geliri sağlamamız gerektiği için özellikle Belyaev üzerinde çok durmalı ve mümkün olduğunca çok parlatmaya çalışmalıyız. Ayrıca Dimitro, Tshibola, Barış Alıcı, Gökhan Gül, Aksel de parlatmaya uygun futbolcular gibi görünüyor şimdilik. Sezon sonunda nasıl bir durum olacağını göreceğiz.

1 Beğeni

Skor tamam, golleri atanları bilemedim sadece. Ama ben nereden bilebilirdim bizim oyuncuların Korcan’in mavi eldivenlerinin cazibesine kapılıp orta sahadan yaradana sığınıp şut çekeceğini?

2 Beğeni

korcan ikinci yari sinyali verdi aslinda elinden kacan bir sut vardi ama takim uzatmalara kadar nedense dogru duzgun sut cekmedi hava zaten yagmurlu vur yaradana siginarak illaki hata yapacak yada elinden sekecek bu seferlik yirttik ama bu mac ders olmali islak zeminde kaleyi gordunmu vurmalisin

1 Beğeni

Eli uğurlu Abreg, İstanbulspor maçının açılışını yapsın; kapılar açılsın, çatışmalar pardon yazışmalar başlasın. :yum: