21/22 11. Hafta Gençlerbirliği - İstanbulspor

Kapılar açıldı, çatışmalar pardon yazışmalar başlasın!
Kocaelispor maçı itişmelerle, gerginliklerle dolu geçti. Sinirlerin bozulduğu bir maçla gelen galibiyetten bi’şey anlamadık. Şimdi şöyle güle oynaya alacağımız bir üç puan istiyoruz. Haydi Gençler daa!

1 Beğeni

Madem kapılar açıldı, çatışmalar pardon yazışmalar başladı, ilk atışı yapıyorum Abreg.

Sırf şu cümleyi yazmak için bekliyordum başlığın açılmasını: Aman çocuklar İbrahim Yılmaz’a dikkat. 9 maçın dördünde toplam 6 gol atmış. Manisa’ya üçtrik yapmış. İstanbulspor’un en golcü futbolcusu. “Acar topçu” deyimine tam olarak uyan bir futbolcu.

İstanbulspor çok zorlu bir rakip. Süper Lige çıktığımız sezon İstanbul’da bizi fena benzetmişlerdi. Ankara’da ise zor yenmiştik. Bu maç da kolay olmayacak. Aman dikkat!

Sevgili konu açıcı admin arkadaşım… İnsan gider gencler.org’dan screenshot alır… Ne üdüğü belirsiz içerikler paylaşan adım ona TFF den screenshot almaz. nokta :slight_smile:

son 5 haftada 13 yaptık diye rehavete kapılmaz ve mücadele edersek bu maçı da alırız alim allah derim…

2 Beğeni

Biz burada çatışmadan uzak durmaya, birlik ve beraberlik mesajları vermeye uğraşırken bazı kökü dışarıda site adminleri adeta bir düğmeye basılmışçasına ortamı bulandıran açıklamalar yapmaktadırlar. Bu arkadaşlar ne yapmaya, nereye varmaya çalışmaktadır, anlamak mümkün değildir! Lakin bu arkadaş bilmelidir ki, referans gösterdiği sitede an itibarıyla Pendikspor maçının bilgileri yer almaktadır; nağbeerrr!

1 Beğeni

Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz şu kritik günlerde bu tartışmalar hoş değil ve çok kırıcı arkadaşlar. Lütfen biraz sakin olalım, birlik ve beraberliğimizi koruyalım. Bizim bizden başka dostumuz yok! Bunu sakın unutmayalım. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize saygılarımı sunuyor ve en kalbi duygularımla selâmlıyorum.

Agabey senin yuzunden acaip futbolculari takip ediyoruz, simdi de sirada Ibrahim Yilmaz var.

Eski gozdelerinden Cumali Bisi kirmizi kart gordu gecenlerde. Sen bahsetmesen nereden takip edecegiz Ibrahim’i, Cumali’yi?

Ankara Ataturk Lisesi, Istanbul Erkek Lisesi’ne karsi, dur bakalim ne olacak?

1 Beğeni

Bu transfer döneminde Cumali Bişi’nin bizimle adı geçmişti ama söylenti doğru çıkmadı. Cumali Bişi gibi İbrahim Yılmaz da tam bu ligin futbolcusu. Cumali, Balıkesirspor’dan Boluspor’a gitti, oradan gittiği takım yine Balıkesirspor. İbrahim Yılmaz da İstanbulspor’un tapulu oyuncusu. Adamlar istikrarlı Coşkuncuğum. :blush:

İnşallah bu akşam İstanbulspor’a ve İbrahim Yılmaz’a gol şansı vermeyip bu maçı kazanırız.

1 Beğeni

Kaza olarak görmek lazım bu maçı. Böyle inişler mutlaka yaşanacaktır. Ben Keçiören maçında takımın yine iyi futbol oynayıp üç puanı alacağına eminim.

Ayrıca kaybederken kazanmak diye bir şey var. Bu maçta çok önemli bir yıldız adayını kazandığımızı düşünüyorum. Yine böyle mağlubiyetlerin ders verici nitelikte olduğunu unutmamamız lazım. Bu maçın bize verdiği ders, Aksel’in 10 numara oynamaması gerektiği ve Rahmetullah’ın bir an önce kadroya adapte edilmesi gerektiğidir.

2 Beğeni

Tribünlerimiz “Sahtekâr hakem!” tezahüratından dolayı cezalandırılmış. Kulübe de ilk kez olduğu için ihtar verilmiş. Çok üzücü bir durum. Zaten sayımız az, bir de bu ceza yüzünden Tuzlaspor maçını neredeyse seyircisiz oynamak zorunda kalacağız. Bu ceza çok ağır ve adil değil. Sosyal medyada taraftarlarımız tribünde küfür edilmediğini belirterek TFF’yi eleştiren mesajlar yazıyorlar. “Sahtekâr hakem!” tezahüratı, PFDK tarafından “çirkin ve kötü tezahürat” olarak değerlendirilmiş. İtiraz da edilse yapılabilecek bir şey yok. Taraftarlar olarak bundan sonra çok dikkatli ve sorumlu davranmalı, bunun tekrarlanmaması için ne gerekiyorsa yapmalıyız. Çünkü yine ceza alırsak bu kez kulübe de para cezası verilecek. Kulübün mali açıdan bu sıkıntılı döneminde en ufak bir para cezası bile üzücü olur.

1 Beğeni