21/22 15. Hafta Royal Hastanesi'nin Bandırmaspor - Gençlerbirliği

image

1 Beğeni

Bandırmaspor bu sezon çok iyi gidiyor. Bizim için çok zorlu bir maç olacak. Bu maçtan galibiyetle ayrılırsak üst sıralara göz kırparız, yenilirsek kendimizi kümede kalma mücadelesinin içinde buluruz. Sakin ve şuurlu oynayıp iyi mücadele etmemiz lazım.

1 Beğeni

Gardaşım iyi demişsin.
Bu maçta her zamankinden daha sakin ve her zamankinden daha şuurlu olmalıyız.
Aksi taktirde bizi gole doyurur bunlar. Zaten savunmamız hemen her maçta “ben yetersizim” diye bağırıyor. Neyse zayıf bir Bursaspor dan sonra zorlu bir rakip ile oynayacağız. Takımın gerçek gücünü bu maçta göreceğiz.
HAAYDİ GENÇLERR!!!

1 Beğeni

Çok çok iyi mücadele ettiğimiz, iki komik penaltıya rağmen sakin ve şuurlu oynayarak kazandığımız bir maç oldu.
Güzel olan şey, oyuncuların birbirlerinin hatasını telafi etmeye yönelik çabasıydı.
Ubeyd’in gelişimi ve özgüvenine ayrı bir parantez açmak gerek.

3 Beğeni

İlk 6 ile küme düşme hattı arasında sıkışmıştık. Çok güzel bir galibiyet aldık ve ilk 6’ya biz de tutunmuş olduk. Takımımızı kutluyorum. Hakemin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Birçok hakem de aynı kararı verirdi. Bence hakeme fazla takılmayalım, galibiyetin tadını çıkaralım.

Hakem, yönetici, hoca, futbolcu, taraftar, herkes hata yapabilir. Bence Gençlerbirliği centilmenliğine aykırı suçlama ve söylemlerden kaçınmalıyız. Yendik, ne güzel… Mutluyuz, sevinelim. Takımı kutlayıp oyuna odaklanalım.

3 Beğeni

Üç puanın yanı sıra özellikle önümüzdeki maçlar için takım olarak sıkıntıyı üzerimizden atmamıza ve özgüvenimizi kazanmamıza katkı sağlamasını umduğum çok güzel bir galibiyet aldık. İkinci golde Barış Alıcı’nın kaleye vurmak yerine arkadan gelen arkadaşı Lima’ya asist yapması da takdire şayan bir davranış. Hocamız Metin Diyadin’i ve futbolcularımızı kutluyorum.

Böylece Bursaspor galibiyeti sonrasında yazdığım bu mesajı ufak bir değişiklik yaparak aynen yazmış oldum. :blush:

3 Beğeni

Çok iyi bir maçtı takım iyi bir mücadele verdi. Ligin hakemleri yetersiz olduğunu bu maç da gösterdi kendini yine 2 tane saçma sapan penaltıyla. Übeyd’e helal olsun valla ilk penaltıyı çok iyi çıkardı. Umarım bu maçla beraber takımın kendine güveni daha da çok artar ve hakkımız olan yerlere geliriz. Her zaman her yerde EN BÜYÜK GENÇLER

3 Beğeni

Tecrübeli futbolcuların genç futbolcuları teşvik eden ve cesaretlendiren yaklaşım ve söylemlerini çok önemli buluyorum. Bu nedenle Kerem Can Akyüz’e Musa Şahindere için yaptığı paylaşımdan dolayı teşekkürler.

2 Beğeni

istedigimiz tek sey mucadeleydi sonunda takim mucadele etmeye basladi. yeniliyorsan da ezilmeden pozisyonlara girerek gol kacirarak yenil ki umudumuz devam etsin. kaybettigimiz 3 macta da mucadele edebilseydik gol veya goller atabilseydik suan tablo da daha yukarida olurduk. insallah takim kendine ceki duzen vermistir bu yenilgilerden sonra ki mucadele diger haftalarda da devam etsin. yoksa sut atamadigin maci zaten kazanamiyorsun.

1 Beğeni

Bursaspor ve Bandırmaspor maçlarında attığımız ikinci goller bir birinin tıpkısı.
Kaleciyle karşı karşıya kalan oyuncularımızın şut atmak yerine pas vermeleri çok dikkat çekici ve takdir edilesi. Sandro Lima ve Aksel’in 4. sarıdan cezalı duruma düşmeleri kötü oldu ama ne yapalım yerlerine oynayacak olan oyuncuların kendilerini gösterme vaktidir.
Darısı Denizlispor maçına diyelim.

1 Beğeni

Bursaspor maçı skora rağmen oyun olarak beni tatmin etmemişti. Bandırmaspor maçını canlı izleyemediğim için kayda almıştım. Kaydı defalarca durdura durdura izledim. İlk yarı kusursuz bir oyun oynamışız. Zaten girdiğimiz pozisyonlardan da belli. İkinci yarıda ise zaman zaman ilk yarıyı aratmayacak kadar iyi oynarken, bazı bölümlerde rakibe karşılık verememişiz. Yalnız 90 dakikanın tamamında mücadele etmekten hiç vazgeçmemişiz. Hakemin kötü yönetimi ve verdiği iki hatalı penaltı kararına rağmen, sahadan galip ayrılmayı bilmişiz. Hiçbir kusuru olmayan bir galibiyet bu, emeği olan herkesin eline ayağına sağlık!

1 Beğeni