22/23 13. Hafta: Gençlerbirliği - Eyüpspor

Medet hoca ile beraberlik serisine devam edebiliriz.
Yeter ki golcülerimiz kendine güvensin. Hafta içi biraz son vuruş çalışsalar iyi oluır.

1 Beğeni

altınordu maçını 20 dakika izleyebildim, dikkatimi çeken oyuncu sinan kurttu. hem defansif, hem de ömere hücüm çeşitliliği sağlama açısından.

umarım aksel bu hafta yedek kalmaz, ilker de dönmüştür. 90 dakika çıkarabilirse iyi olur. oyuncuların tekrar hırslanması gerekiyor.

güzel maç olacaktır.

Tekniğini taktiğini bilmem. o bu şu oynayacak onuda bilmem. Takımda kim sakat kim iyi oynar o da beni ilgilendirmez. rakip lidermiş suymuş buymuş oda beni bağlamaz . Bildiğim tek sey bu maçı mutlaka almamız lazım. çok uzun zamandır yeniliyoruz eziliyoruz üzülüyoruz… bu maçta yenilirsek alışkanlık olacak. sukseli bir galibiyete kupon yırttıracak bir sonuca ihtiyacımız var. takımda da bunu yapacak potansiyel var. olmalı insallah olacak

Lideri yensek ne güzel olur.

1 Beğeni

takimdaki istek insallah bundan sonraki haftalarda da devam eder istekli bir oyun vardi. bence abdullahin pozisyonu penalti degil gibi eline carpmis gibi duruyor ilk basta ama tv de yan hakemin oradan gosterdigi acida kasik bel civarina carpip sekiyor gibi gozukuyor ama burasi turkiye sahipsiz kalirsan, dusersen vururlar.

2 Beğeni

Ben de takımdaki isteği çok beğendim. insallah bundan sonraki haftalarda devam eder. Bitirici oyuncu eksikliğini sanki çok hissettik gibi. Maç boyunca o yuksek tempoda defansımız hata yapacak diye endişe edip durdum ama darbe hakemden geldi. saçma sapan bir karar adaletsiz ve var dan dönmeyince şaibeli oldu. eze nin yaptığı daha penaltıydı. Allah bunları bildiği gibi yapsın diyelim geçelim.

Birde maçı izlediğim birkaç arkadaş fenerin bizden 2 3 futbolcu ile ilgilendiğini soyleyip kimler olduğunu sordular. duymadım dedim. duyan bilen varmı

2 Beğeni

altyapıdan 3 oyuncumuzu istiyorlarmış. kesinlikle verilmemesi gerekir.

ilkerin sakatlığı nedir bilen var mı?