22/23 18. Hafta: Sakaryaspor - Gençlerbirliği

image

Bugün biraz yoğundum maçı izleyemedim. whatsup grubundan bir ara öne geçtiğimizi okudum. ama içimde zerre umut olmadı kazanacağımıza dair. sonrasında kendi kalemize attığımızı duydum. pekte şaşırmadım. rakip yapamıyorsa biz yapıyoruz. zaten geçen hafta düşmüştük. ama futbolcularımız metin hoca gidince bitirmişler bizi kafalarında. mümkünse iki üçü hariç yönetimde onları bitirsin

metehan mert olmasa kac puanda olurduk acaba. bu kacinci hata ya penalti yaptiriyor ya pozisyonunu kaybediyor yada rakibin yapamadigini kendi yapiyor sakaryali hicbir futbolcu o acidan o topu oyle kafayla bizim kaleye sokamazdi metehan basardi bunu.Rakip her mac 14 15 kisi oynuyor bize defans oyuncularimiz sayesinde. Ben artik acemiliklerine vermiyorum kasit ariyorum bu iste baskan yonetim yada teknik heyet kim yapacaksa gecmis maclari izleyip ozellikle bazi isimlerin (ornegin metehan mert gibi) hatalarini izlemeli bu isimlerle ilgili bazi kararlar alinmali bana kalsa 100 tl verene veririm gitsin gittiginde zaten rakiplerde guc kaybedecektir.

Bu aşamada sorunu oyunculara indirgenmemeli bence genel sıkıntı var. Geçen haftalarda da übeyde yüklenildi. Bu maçta iyi kurtarışlar yaptı. Metehan son iki sezondur gayet iyi mücadele etti. Kafa golleri de var. Ama genel bir kötü gidişat var. Bu oyuncuları da etkiliyor artık. Elimizdekiler hep acemi. Metehan oyun kapasitesini en üstten gösteren bir oyuncu bu maçtaki durum talihsizlik.

Sanırım benim yazdıklarım metehanın kendi kalesine attığı gole istinaden yazdığım düşünüldü. hayır ben metehanı 2 3 futbolcunun içine koyarım başkası başka oyuncuları. ststta izlediğim ilk maç altınordu maçıydı son izlediğimse erzurum maçı arada çok fark var. kotu olabiliriz yetersizde. ama mücadele bırakılmamalı. üzgünüm ama futbolcuların 2 3 ü hariç tamamen bırakmış. son yıllarda izlediğim en vazgeçmiş takımdı sahadaki.

1 Beğeni