22/23 32. Hafta: Eyüpspor - Gençlerbirliği

Eyüpspor ligi uzun süre lider götürdü, sonradan bir düşüş yaşadı ve liderliği Samsunspor’a gaptırdı; hatta Süper Lig işinin play-off’a kalma tehlikesi belirdi. Ama geçen hafta Samsunspor yenilince (ve play-off korkusunun da dürtmesiyle) bizim maça yüksek motivasyonla başlayabilirler. İşimiz zor. Yeni teknik direktör ile bakalım ne yapacağız…

Sevgili bizzat kendim,
Ben aslında senin (yani benim) kadar karamsar değilim. Bence Eyüpspor aslında hiç bi’zaman iyi bir takım değildi; uzun süre liderliği koruması bile sürpriz oldu benim (ve de senin) için. Geçen hafta aldığı Altınordu galibiyetini de fazla önemsemiyorum (sen de önemsemiyorsun, biliyorum, çünkü ben aslında senim). Evet, güle oynaya kazanacağımız bir maç olmayabilir ama “banko Eyüp” diye düşünmek de doğru değil.
Sevgiler,

Sevgili diğer yarım,
Sırf forumda hareket olsun diye manyak manyak işler yapıyorsun, iyi niyetini takdir ediyorum. Ancak maalesef boş konuşuyorsun. Hayatında bir tane Eyüpspor maçı izlemediğini gayet iyi biliyorum (sen de biliyorsun, biliyorum, çünkü sen de aslında bensin). Neyse, tartışmayacağım seninle, belki birileri bu haline (ve benim halime) acır ve bi’şeyler karalar buraya…
Öptüm canım!

:blush: :blush: :blush:

Uzuuun zamandır görmediğimiz bir hareketlilik oldu diye sevinçle girdiğim forumda bir de ne göreyim

Meğer forum kuzeyden esen sert rüzgarlara maruz kalınca
Admin almış sazı eline döktürmüş kendince.
Ne diyelim, hayırlısı be gülüm, yeter ki bu günümüzü aramayalım.

1 Beğeni

Sevgili karamsar yarım,
Eyüpspor’u kimin nasıl tahlil ettiğini ve kimin boş konuştuğunu anlamışsındır umarım, neyse… Evet, rakip çok iyi değildi ama bizim bebeler de son haftalardaki hallerine göre daha diri ve motive başladılar maça; ve en önemlisi, böyle devam edip böyle bitirdiler… İlk golü atınca sevinemedim önce. Nasıl olsa ikinci devre düşeriz oyundan, iki tane yiyip döneriz diyordum kine bir de ne göreyim, ikinci gol geldi. Hatta ardından üç bile geldi ama bünyemiz alışık olmadığı için hakem bey iptal etti, sağolsun… Şaka bi tarafa, rakip kalecinin akla zarar hatasının ardından top kaleye girince içimden “ulen böyle güzel şeyler hiç bizi bulmazdı, hayırdır inşallah” demedim değil. Sonrasında şu VAR mıdır ne karın ağrısıdır, iptal ettirdi cağnım golü!
Düşme hattının -şimdilik- üzerine çıktık. Yeni hoca galibiyetle başladı. Moral-motivasyon hiç düşmesin, devamı güzel gelsin, ha bir de Ozan amirimle en kısa zamanda kadeh tokuşturayım, amin!

1 Beğeni

İlaç gibi bir galibiyet oldu. bolu maçından sonra içimi kaplayan umut gibi bir umut kapladı içimi. insallah devamı gelir. bu arada nasıl da iyi bir kalecimiz varmış bizim. en cokta abreg in iyimser yarısının haklı çıkmasına sevindim. 2. golden sonra keşke abreg yanımda olsada elini sıksaydım diye düşündüm ama hangi eli onada karar veremedim.
darısı altay maçının başına trübünde olacagım insallah. herkesi de bekliyorum. sezonun en önemli iki maçından biri diye düşünüyorum

1 Beğeni