22/23 9. Hafta: Gençlerbirliği - Keçiörengücü

image

1 Beğeni

Keçiörengücü şu anda ligin en iyi futbolunu oynayan takım durumunda. Ancak Eryaman stadı yaramıyor Keçiörengücüne. Kazananın biz olacağını tahmin ediyorum.
Samsun maçında takımın durumunu görünce teknik ve taktik konusunda birşey demek pek mümkün görünmüyor. Kazanalım, iyi oyuna bakmıyorum artık.

Ancak defansif hatalarımıza mutlaka çözüm bulmaları gerekiyor teknik kadronun. Sadece bu sezon minimum 5 gol doğrudan hatalarımız ile geldi.Yine aynı hataları tekrarlayacaksak ofansif açıdan iyi olmamızın bir anlamı kalmıyor maalesef.

2 Beğeni

istifa etmeleri gerekiyor. yazıktır, günahtır.

biz bilmiyorduk, kandırdılar…vs diyeceklerse de yetmez kendi açımdan söylüyorum. he böyle bir şey yapacaklarsa önce camia’ya yaşatıkları nedeniyle özür dilesinler, bi yüzlerini görelim, bu hataları da onarmaya çalışsınlar. o zaman evet iyi niyet demeye başlanır. iyi niyetse de buna iyi niyet denemez. doğrular gereklidir.

doğru yapsalar da ben bu adamların yeteneksiz, becereksizliğine güvenmem. adamlara zaten güvenmiyorum artık.

0-2 yenildik.
Biz düşme hattına, Keçiören liderliğe oturdu.
Takım zayıf, eksiğiz vs. Gibi mazeretler şampiyonluğa oynarken geçerli olabilir. Evet şampiyon olacak bir kadromuz yok. Ancak küme düşecek kalitesizlikte bir kadromuz da yok.
Bu ligde her takım diğerini yenebilir. Misal Altınordu bizim yenildigimiz ve süper takım dediğimiz Samsunu yendi. Tuzlayi da deplasmanda yendi. Biz de Boluyu deplasmanda yendik.
Bu takım ligin başlarında çok koşuyordu. Şimdi kosmuyor. Yorulduk mu? Oysa ki yaş ortalaması en genç takım bizdik.
Birşeyler yanlış demek yanlışı düzeltmenin ilk koşuludur.

1 Beğeni