23/30 Mayıs 2021 Gene Kurul

alkaralar basın duyurusu

4 Beğeni

yeni okudum. anlamadım taraftar elemi geçirdi kulübü öyleyse beni kulübe üye yapmadan gitmeyin o kadar muhabbet ettik.

söylemeden edemicem, 6. Ya hiç gerek yokmuş. gerisi enteresan zaten. 2 sizin içinde geçerli oluyor. 5 bu nedenle tartışılır. 1’in giriş efsane, gerisi, nedensiz gelişmiş karmaşık bi senfoni gibi. neyse ciddiyim beni üye yapın d.

neler oluyor? Arda Çakmak da adaylıktan çekilmiş. Gündemin/olayların içinde olan bilirkişiler bizleri aydınlatabilir mi?

Sayın Niyazi Akdaş şu anda tek başkan adayı. Genel kuruldaki seçime de tek aday ile gidilecek gibi görünüyor.

Gençlerbirliğimize hayırlı uğurlu olsun.

1 Beğeni

Bu gün yapılan Olağanüstü Genel Kurulda Gençlerbirliği Spor Kulübü başkanı olarak seçilen Sayın Niyazi Aktaş’ın konuşmasından bir kaç önemli bölüm:

Seçim için üye yapılmış üyeleri ayıklayacağız.

Koltuğa yapışmayacağım, kulübümün menfaatlerini sağlayamadığım anda görevimi bırakacağım.
Harcamalarda azami tasarrufa gideceğiz.

Belediyelerle , Gençlik Spor Genel Müdürlüğü’yle Federasyon ve devletin diğer kurumlarıyla iyi ilişkiler kuracağız. Büyükşehir ve ilçe belediyelerinden azami katkı sağlamaya çalışacağım.”

Divan Başkanlığını Hasan Gerçeker’in yaptığı kongrede M. Niyazi Akdaş’ın başkanlığındaki yeni yönetim kurulumuzda şu isimler yer aldı:

Arif Ölmez, Dide Özdikmen, Eraslan Er, Esra Özel, İlke İğrek, İsmet Beltan, Kadir Kudret Hatipoğlu, Kubilay Güvenç, Mehmet Soylu, Muammer Akyüz, Paşa Murat Barut, Murat Karahan, Özgür Erdem İncesu, Sinan Aydın, Şahap Yaralı, Talip Çankırı, Taner Yıldırım, Ünal Ünaldı.

3 Beğeni

Bir kulüp başkanında aranan özellikler
yönetim ve organizasyon becerisi
ticari beceri
futbol bilgisi
ve başkan olduğu kulübün taraftarı olması

Sayın başkanı ve yönetim kurulu üyelerini sahsen tanımıyorum. ve kendilerini 1 ve 3. madde de değerlendirecek vasıflarım yok. Ancak ticaretin sadece kıyısında duran biri olarak mevcut borç ve gelir acısından aldıkları sorumluluğun çok büyük ve cesaret gerektirdiğini söylemem gerek. Son maddenin değeri ise bizim için emsalsiz

Sayın başkana ve yönetim kuruluna boyle bir ortamda gençlerbirliğini sahipsiz bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum. Bol şans ve sabır diliyorum.Umarım kısa sürede Gençlerbirliğini sadece bizim değil kendilerinin de arzu ettikleri yere getirirler.

4 Beğeni