99. yaşımız kutlu olsun

Yüzüncü yılımıza çok yaklaştık, bir yıl kaldı. Ancak çok sıkıntılı zamanlar yaşıyoruz. Önümüzdeki dönemlerde güzel günler görmek dileğiyle 99. yaşımız kutlu olsun.

3 Beğeni

99. yıl yemek

Gençlerbirliği 99. Kuruluş yıldönümünü Gazi Üniversitesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen akşam yamaği ile kutladı.
Geceye katılım yoğun olurken, yeni genel kurul üyeleri de üye kimlik kartlarına kavuşmuş oldu. Kırımızı-siyahlı camiayı bir araya getiren organizasyonda Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Niyazi Akdaş, gecede katılımcılara yönelik yaptığı konuşmada

  • Sizler, daha önce seçim kazanmak için yapılan üyelerden değilsiniz. Gençlerbirliklisiniz ve renkleriniz kırmızı-kara. Genel kurulda sözünü vermiştim. Gençlerbirliği delegelerinin tamamı Gençlerbirliği sevdalısı olacaktır, olmayanlar da zamanla temizlenecektir. -Bizim 99 yılda ayakta kalmamızı sağlayan köklerimizden aldığımız güç ve kuvvettir. Köklerimiz, 14 Mart 1923’ten bugüne devam etmiştir ve bu kulüp her türlü zorluğa rağmen bu kadar yıl yaşamış ve yaşamaya devam edecektir.

Kaynak : Sporanki

3 Beğeni

Liselilere ve üniversitelilere ulaşarak genç taraftarlar kazanmak, taraftarlar olarak forumlarda 20 yıldan beri üzerinde durduğumuz, tartıştığımız, konuştuğumuz, yazdığımız çok önemli bir konuydu. Şimdi yönetim tarafından bu konuda ciddi adımlar atılmaya başlandığını görmek gerçekten mutluluk veriyor. Emek veren sayın yöneticilerimize teşekkürler.

1 Beğeni