Alkaralar Atkısı

Saygıdeğer Alkaralar, gönül isterdi ki atkıyı daha hızlı çıkaralım ama ancak fırına verebildik. 200 tane atkı gelecek hafta Cuma-Cumartesi gibi elimizde olacak. Yani Antalya maçında tribünde yeni atkılarımızı takabileceğiz.

Fiyatı 20 TL

Atkıdan almak isteyen taraftarlarımız, buraya cevap olarak yazarlarsa ya da sosyal medya hesaplarımıza mesaj atarlarsa, kendilerine ödeme, teslimat, iban gibi bilgileri iletebiliriz…

https://twitter.com/Alkaralar

Not: Kargoyla şehir dışına da gönderebiliriz.

1 Beğeni

hala satışta mı? Twitter adresini ve diğer siteleri inceledim, göremedim. şimdiden teşekkürler

Merhabalar cenk hocam. Evet var atkı daha. Ama salgın sebebiyle lojistik bağlantılarımiz kesildi. Sizin için de ayırabiliriz atkı.

1 Beğeni

Hızlı cevabınız için teşekkürler, şu günlerden sonra sizinle iletişime geçeyim o zaman.

Erdem selam. Ben de yanlış hatırlamıyorsam 1 veya 2 tane sipariş etmiştim, öyle değil mi?

Evet. Listede ücreti ödenmiş bir adet siparişin var Yavuz.

Tamamdır. Teşekkür ederim.

Atkılardan hala mevcut ise ödeme bilgilerini alabilir miyim lütfen?

Atkı işiyle Erdem Ceydilek ilgileniyor. Sanırım maçlar yeniden oynanmaya başlandığında tribünde buluşur atkınızı alırsınız.

Merhaba. Listeye adınızı ekliyorum. Banka bilgilerini de özel mesaj yoluyla iletiyorum.