Alkaralar “Kara Şeytanlar” kliğinden Alanyaspor'a gözdağı!

Ankara’nın inatçı keçileri Alkaralar içerisinde ortaya çıkan ve şimdilik iki kişiden oluşmakla birlikte Gençlerbirliği camiasının en büyük taraftar grubu olma yolunda hızla ilerlerkene bu yolda engel tanımayan “Les Diables Noirs” (Kara Şeytanlar) kliğinin verdiği gözdağıyla artık rakiplerimiz sahaya çıkarken akıllı olacaklar ve bir değil iki defa düşünecekler. Kara Şeytanlar’ın Başakşehir’e verdiği gözdağı işe yaradı ve hamdolsun takım galip geldi. Kara Şeytanlar kliği bugün de iki kişilik dev taraftar topluluğuyla yine Dikmen Vadisi’ndeydi ve Alanyaspor’a gözdağı verme etkinliğini gerçekleştirirkene dediler kine:

“Akıllı ol Alanya! Trabzonspor’u deplasmanda yenmiş olmanız bizim bebeleri hiç ilgilendirmez. Bizim bebeler Vagner Love’yi tanımaz. Bu maçta sahada bizim bebelerin ayakları konuşacak ve Vagner Love de onları hayranlıkla izleyecek biiznillah! İşte meydan! Hodri meydan!”

İşte bu da Kara Şeytanlar kliğinin iki üyesinin takıma güven veren ve rakibi dehşete düşüren ürkütücü bakışları. Arkadaki "Kara Keçiler"e dikkat! Alanyaspor ve Vagner Love bu bakışlardan korkmasın da ne yapsın!

8 Beğeni

Gençlerbirliği camiasının nicelikte değil nitelikte en büyük taraftar ve bir takım başka şeyler oluşumu “Les Diables Noirs” (Kara Şeytanlar) kliğinin değerli üyeleri; rakip Alanyaspor evinde rahat edemeyen bir takım.

Bu haftaya kadar hiç galip gelememişler. Bunda hububat fiyatlarındaki yükselişin de etkili olduğu söyleniyor. Alanya, turunçgilleriyle meşhur olduğu için hububat olayı onların maddi-manevi morallerini bozmuş durumda.

Bunun en büyük kanıtı da evinde hiç kazanamamış takımın, ülkenin -artık öyle olmasa da ilkokul kitaplarındaki bilgilere göre- en büyük hububat deposu sayılan Konya ilimizin futbol takımını deplasmanda gol yemeden yenmeleri!

Bu takımdan korkulmaz. Zaten Vagner Love, Trabzon maçından sonra alkol dolu küvette yüzmekten 3 gün antrenmanlara çıkamamış. Diyenlerin yalancısıyım, “Brezilya’da biz büyüye çok inanırız. Ankara’dan bazı şeyleri geldiğini hissediyorum. Kuzeyden esen rüzgarlar buraya keçimsi bir koku getiriyorlar. Bu iyiye işaret değil,” demiş.

Umarım verdiğim bilgiler siz “Les Diables Noirs” (Kara Şeytanlar) kliğinin değerli üyelerini sevindirmiş ve aynı zamanda onların işine yaramıştır!

Sevgi ve saygılarımla,
Üye adayı çömez ismini şu aşamada anmaya değmeyecek henüz değerlenmemiş insan…

2 Beğeni

Les Diables Noirs bu sezonki en büyük transfer ikilimiz. Saha içinde yapamadıklarımızı Ankara’nın kıyıda köşede kalmış parklarında yapıp, bir enerji oluşturuyorlar. Başakşehir maçında hatasız oynayan attamah’ın hem de tam 90. dakikada yaptığı hata ile girdiğimiz tek pozisyonu golle sonuçlandırmamız, ankara’nın parklarında oluşturulmuş enerji değilse nedir, soruyorum size!

2 Beğeni

Evet, maç boyunca hatasız oynayan Attamah’ın adı 90. dakikada birden nasıl değişti ve Hatamah oldu. Tabii ki Les Diables Noirs - Kara Şeytanlar’ın Dikmen Vadisinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak büyük gayretlerle oluşturdukları enerji bu galibiyeti getirdi. Dolayısıyla bu galibiyetin mimarı Kara Şeytanlar kliğidir ve Kara Şeytanlar Alanyaspor deplasmanında takıma aldıracağı galibiyetle yakın zamanda daha da büyüyerek Gençlerbirliği camiasının en büyük ve en etlkili taraftar grubu olacaktır. Adem’i Kara Şeytanlar’a davet etmiştik. Geçen gün Serkan, Özhan ve Engin üçlüsüne de bir davette bulunmuştuk. Serkan’a teklifimizi yineliyoruz. Serkan senin yerin de Les Diables Noirs - Kara Şeytanlar’dır. Kara Şeytanlar, iç işlerinde serbest, dış işlerinde Alkaralar’a bağlı bir taraftar kliği olup şimdilik bağımsızlık gibi bir talebi bulunmamaktadır.

Kara şeytanlar bize uğur getirir mi bilinmez ama Başakşehir’den alınan 3 puanın üstüne Alanya deplasmanından da alınacak puan ya da puanlar çok iyi olur!

Kara Şeytanlar kliği bile yıldıysa, artık enseyi karatmanın vakti midir ki?

1 Beğeni