Alkaralar “Kara Şeytanlar” kliğinden Başakşehir'e gözdağı!

Ankara’nın inatçı keçileri Alkaralar içerisinde ortaya çıkan ve şimdilik iki kişiden oluşmakla birlikte hızla örgütlenmekte olan “Les Diables Noirs” (Kara Şeytanlar) kliğinin iki üyesi bugün Dikmen Vadisi’nde bir araya gelerek, yarın oynayacağımız Başakşehir’e gözdağı verdiler ve dediler kine: “Akıllı ol Başakşehir! Bizim bebeler bildiğiniz ve yendiğiniz takımlara benzemez! İşte meydan! Hodri meydan!”

İşte bu da Kara Şeytanlar kliğinin iki üyesinin ürkütücü bakışları. Başakşehir korkmasın da ne yapsın!

1 Beğeni

Kara Şeytanlar kliği olarak Dikmen Vadisi’nden Başakşehir’e verdiğimiz gözdağı bu sefer işe yaradı.

İşte bu da Kara Şeytanlar kliğinin iki üyesinin maç sonrasındaki bakışları…

Ya kardeşim, tam şu “Les Diables Noirs” kliğini ciddiye alıp dehşete düşecektim ki aşağıdaki fotoğrafı gördüm, bi gülme geldi… Herkes bi klik kurup türübün alemine dalıyor, sonuçta böyle manzaralar ortaya çıkıyor. Olmaz ki canım bu kadar da klik! Yakında devlet büyüklerimiz “taraftar kliklerini gereksiz buluyorum, kaldırılması gerekir” diye buyurursa hiç şaşmam…

Öncelikle hayırlı forumlar… Kardeş, sen klik demişsin ama bu bildiğin orkestra… :slight_smile:

Kara Şeytanlar kliğinin kurucu reislerinden biri olarak bu albümdeki “Twistez avec Les Diables Noirs” (Kara Şeytanlar ile twist dansı yapın) şarkısını Kara Şeytanlar kliğinin resmi marşı ilan ediyorum. İşte marşımızdan bir kuple:

Bu arada şu videodaki üç kişiye dikkat! Siyah ağırlıklı giyinmiş bu arkadaşları Kara Şeytanlar çetesine, pardon kliğine davet ediyorum. Bu resmi bir tekliftir.

1 Beğeni

Bak allahın işine! Bizim yerli Kara Şeytanlar’ın ipliğini pazara çıkaralım derkene farkında olmadan pek hoş bir grubu keşfettik! Grubun bir başka keyifli şarkısını da ben paylaşıyorum izninizle, barış çubuğu niyetine… Bu vesileyle Kuzeyliler kliği olarak iyi niyetlerimizi sunar, dost ve kardeş Kara Şeytanlar kliğine türübün hayatında başarılar dileriz…

Biz de bu barış çubuğunu birlikte tüttürme adına “J’ai Vingt Ans” (Yirmi yaşındayım) adlı şarkıyı keyifle dinlerkene Kara Şeytanlar çetesi, pardon kliği olarak dost ve kardeş Kuzeyliler kliğine iyi niyetlerimizi sunuyor ve türbün hayatlarında başarılar diliyoruz.

Aman aman bunlar ne bakış böyle.

Bundan sonra böyle Akşit Abi… İşlerine gelirse… Gençlerbirliği camiasının en büyük taraftar grubu olma yolunda hızla ilerleyen ve bu yolda engel tanımayan Kara Şeytanlar’ın verdiği gözdağıyla artık rakiplerimiz sahaya çıkarken akıllı olacaklar ve bir değil iki defa düşünecekler. Hamdolsun bugün de Kara Şeytanlar kliği olarak iki kişilik dev taraftar topluluğuyla yine Dikmen Vadisi’nde Alanyaspor’a gözdağı etkinliğini gerçekleştirdik. Çok yakında Alkaralar kamuoyu ile paylaşacağız. :slight_smile:

bir sonraki programda Les Diables Noirs’in takım üzerindeki etkisini masaya yatıracağız!

Değerlendirmeleri merakla bekleyeceğiz Serkan.