Alkaralar "Kara Şeytanlar" kliğinden Trabzonspor'a gözdağı!

Geçtiğimiz günlerde Ankara’nın inatçı keçileri Alkaralar içerisinde ortaya çıkan “Les Diables Noirs” (Kara Şeytanlar) kliğinin iki üyesi Dikmen Vadisi’nde bir araya gelerek Trabzonspor’a gözdağı verdiler ve dediler kine: “Akıllı ol Trabzon! Üç puan bizim!”

Buradan kara şeytanları uyarmak istiyorum; alkaralar’ın en az üyeye sahip kliği ünvanını kuzeyliler’in elinden almak için uğraştığınız besbelli. Ancak başarılı olamayacaksınız!
Zaten böyle klik de olabilemez ki! Kara şeytanlar diye klik kuruyorsunuz, üyelerinizin yarısı turuncu giymiş! Az biraz inandırıcılığınız olsun, klik disiplininiz olsun da ciddiye alalım sizi…

Abreg, Kara Şeytanlar kliğinin kuruluşu biraz ani olunca üyelerden biri hazırlıksız yakalandı. Yoksa, bir Kara Şeytanlar kliği üyesi turuncu giyebilir mi hiç? Tabii ki giyebilemez.

Yine de maç öncesinde Trabzon’a “Akıllı ol Trabzon” diye verdiğimiz gözdağının bayağı etkili olduğunu belirtmek isterim. Ama maç sonucuna bakınca yeterli bir gözdağı olduğunu söylemek zor. :slight_smile:

Trabzon’a akıllı ol mesajından çok, “kurban bayramına keçiyi nasıl kündeye getirmeli” konulu çalışma gibi olmuş. :smiley: Zaten Trabzon da mesajı pek ciddi bulmadı sanırım, bakalım kara şeytanlar kliğinin bundan sonraki eylemlerini dikkatle takip edeceğiz!

Serkancığım, bence Trabzon verdiğimiz bu gözdağını önce pek ciddiye almadı ve golü yiyince aklı başına gelip bizim gözdağını hatırladı. Ve ondan sonra da olanlar oldu. Bazen düşünüyorum da bu gözdağını vermeseydik, ilk golü attıktan sonra Trabzon’u uyutup gol yemeden maçı kazanır mıydık? Acaba Kara Şeytanlar kliği olarak bu gözdağı ile takıma zarar mı verdik? Bilemiyorum Altan, pardon Serkan… :slight_smile:

Bu arada Kara Şeytanlar kliği olarak eylemlerimiz ve organizasyonlarımız tabii ki tam gaz devam edecek. Bir Facebook sayfası, bir Twitter sayfası, bir İnstagram sayfası açıp, sonra belki de yeni bir site kurup oralardan keyfimize göre sallamak, atıp tutmak da projelerimiz arasında… :slight_smile: