Alkaralar Mangal/Piknik Organizasyonu

Grup olarak birlik ve beraberliği tribün dışında da pekiştirmek ve yeni katılan üyeler başta olmak üzere; üyelerin birbirleriyle tanışıp kaynaşması adına böyle bir etkinliğin yapılması sizce nasıl olur?

Ankara içerisinde veya Ankara’ya yakın, kalabalıkça bir ekibi ağırlayabilecek,su, tuvalet ve ulaşım sorunu olmayan nezih bir yerde gerçekleştirilebilir.

Yılbaşı yemeğine iyi bir “yaz” alternatifi olabilecek, gelenekselleştirilebilir böyle bir etkinliğe ne dersiniz?

4 Likes

Ulucanlar Caddesi uzerinde Kalipcizade konagi var Bahcesi oldukca buyuk ve keyifli.

Iki tane dunya tatlisi bayan tarafindan isletiliyor.

Bir sure once toplu bir organizasyon yaptik muhtesem oldu.

0 Likes

O tarz bir etkinlikten bahsetmedim açıkçası. Genel olarak pub, restoran ve cafe tarzı mekanlarda bir araya geliniyor.
Bu kez doğaya karışalım isterim. Örneğin; kimisi hamağını getirip kursun, kimisi keşfe çıksın dağ, taş, tepe tırmansın; keçi yanımızı hissetsin :slight_smile:

1 Like

Kimisi ateş başında tatlı tatlı birasını içsin… :ozgur: :smile:

2 Likes

home made raki…

2 Likes

Bu sıcak havada nasıl olur bilmiyorum ama ekipmanlarımı getiririm ben de kahve demlerim size :slight_smile:

Ya da, önceki günden Cold Brew demler, şişeler getiririm :slight_smile:

2 Likes

Alacaatlı bölgesinde güzel piknik alanları var. Hem belediyenin hem özel. Konum katılacak kişi sayısına göre belirlenebilir. Zira 30 kişi için biraz daha ankara dışına çıkmamız gerekebilir. Ben katılmak isterim.

2 Likes

O zaten Alkaralar organizasyon paketinde default olarak geldiğinden, yazma gereği duymadım :smile:

Cold brew’a epey sarmıştık bir ara. Bence süper oluyor. Litre litre termos lazım yalnız :smiley:

1 Like

Adam foruma yazmak için mangal başlığını bekliyormuş. Herkes rengini belli etti😂

3 Likes

Bunu en iyi ifade eden durum, ilk sıradaki abiden gelsin o zaman; :smile:

2 Likes

ahahahahha. Mangal ve Gençler candır gerisi heyecandır.

3 Likes