Alkaralar Sezon Açılışı | 1 Eylül 2019 | Seğmenler Parkı

Cumartesi maçtan önce, şöyle 3-4 gibi seğmenlerde bir araya gelsek.
Yalnızca maça giden tayfa değil, maça gelen gelmeyen herkes. Çoluk çocuk ihtiyar seğmenlerde biraz otursak? sonra gelmeyecekler evine, maça gidecekler stada doğru yol alırlar. ben de oğlanı böylece ilk kez alkaralarla tanıştırmış olurum :slight_smile:

8 Beğeni

İyi fikir, ben gelirim.

3 Beğeni

Ben de varım

2 Beğeni

Süper olur. Cumartesi ben de 1-2 saat zaman ayırabilirim. Akşam 5 gibi Kırıkkale’ye doğru yol almam lazım.

1 Beğeni

Said’in fikriydi, bence de Ankaralılara kalabalık oldukları yerlerde, böyle bir takımın ve farklı bir taraftarın olduğunu hatırlatmak lazım

2 Beğeni

Gırinpisçi gibi, elimizde anketle grup grup gezelim ve tanıtım filan yapalım bence parkta :grin:

1 Beğeni

Yalniz dikkat edin de herkes Shetland kazak/denim pantolon/spor ayakkabi kombini ile gezmesin. 737 metreden belli oluyorlar ve millet istikametini degistiriyor :slight_smile:
(elbette cevrenin korunmasindan yanayiz, yanlis anlasilmasin ama boyle biteviye tipler, hep ayni seyler, millete gina geliyor)

1 Beğeni

4 Beğeni

Ben de gelirim :+1:

1 Beğeni

Bence de :smiley: Ama insanlardan kredi kartı bilgilerini istemek yerine, onlara sticker, atkı ve çiçek verelim :slight_smile:

2 Beğeni

Etkinlik organizasyonu için çok memnunum. Said iyi düşünMüşün. Alkaraların bu organizasyonları olurdu eskiden.

Evim stada 3.6 km yani dibinde gibi gibi, pankartta bende. Araçla seğmenlere gelip, mazot yüklü bir biçimde Eryaman’a geri dönemem yani :slight_smile:

Ben o gün erkenden stada gidip, aracımı park edecem, pankartımızda araçta olacak. Metroyla buluşma saatinde Seğmenlerde olurum.( Kızılaydan sonra yürüyorum genelde) . Sonra hep beraber stada döneriz. Çıkışta araçla sıkıntı olmaz bana evim yakın.

1 Beğeni

Şöyle bir durum var. Yağmur yağması kuvvetle muhtemel.

Keşke Ankara’da olsam ama en geç Eylül’de olacağım, Eylül’de ayrı bir buluşma yapsak

sabah ben de baktım hava durumuna. hakkaten olacak iş değil :slight_smile:

1 Beğeni

Sabah yağmuru görünce direkt aklıma geldi benim de. Zaten büyük ihtimalle gelemeyeceğim ama o kadar reklam yapıldı. Artık bir çözüm bulursunuz.

Yağmur olursa Seğmenler’de kimse olmaz. Etkinlik amacına ulaşamaz. Bir sonraki iç saha maçına ertelemek belki iyi olabilir. Ne dersiniz?

1 Beğeni

Erdem’e katılıyorum. Etkinliği Başakşehir maçı öncesine ertelemek en iyisi olur bence.

O zaman öyle yapalım :frowning:

:crazy_face::crazy_face::crazy_face:
Bir hafta boyunca hazırlanmıştım.
Portatif kamp sandalyelerini ve masayı arabanın arkasına yerleştirmiştim.
Yağmurluğumuzu giyer gelirdik ne var yani

Sabah bir daha bakalım Ozan abi hava durumuna.