Alkaralar TV Youtube Kanalı

Klasspor ve Alkaralar Tv ekipleri emeğinize sağlık, çıtayı baya yükselttiniz yalnız.

C Blok Programının 3. sünü de rica etsek buradan paylaşır mısınız arkadaşlar.

Hem üçüncü hem de Mustafa Kaplan’ın konuk olduğu dördüncü bölümü paylaşıyorum abi.

3 Beğeni

Sıradaki parça küskünlere, ekabirlere, kendisini sefakar sanıp sefadan uzak duranlara gelsin.
6 Beğeni

C Blok’un beşinci bölümünü de buradan izleyebilirsiniz.

2 Beğeni

“Yapamam, beceremem, dilim dolaşır, sıkıntı olur, fiyasko olur, rezalet olur, yapmayın, durun, itmeyin!” diye o kadar rica ettim, yalvardım ama sözümü kimseye dinletemedim. Alkaralar’daki arkadaşların baskısı ve gaza getirmesiyle bir işe bulaştık, bakalım sonu nereye varacak? :slightly_smiling_face:

10 Ekim 2019 Perşembe akşamı Alkaralar TV Youtube canlı yayınında Gençlerbirliği’nin Avrupa macerasını konuştuk.

Moderatör: Ekin Emek Berber
Konuşmacılar: Mehmet Ali Çetinkaya ve Necdet Özkazancı.

İyi seyirler…

5 Beğeni

Gelecek sene vızyona gırecek bır fılm var: Russell Crowe’nin de oynadıgı, bu yüzyılın en iyi kıtaplarından biri olan ‘Kelly Çetesinin Gerçek Hikayesi’ nden uyarlama, Kitap W.Faulkner’in şu sözüyle başlıyor:

‘Geçmiş ölü değildir , hatta geçmiş bile değildir’.

Sayenizde o anları tekrar yaşıyoruz, Teşekkürler,

3 Beğeni

Biz de sizlere teşekkür ederiz, sohbetlere elimizden geldiğince devam edeceğiz Coşkuncuğum.

3 Beğeni

Karantina Alkaralar TV’ye yaradı. Bu süreçte youtube kanalımıza birçok video üretme şansımız oldu.

1 Beğeni

İlk videoyu, Tanıl Abi, Mali ve Serkan ile yaptık ve 2000’lerin en iyi gençlerbirliği 11’ini kurmaya çalıştık. İşin içine biraz da oyun ekledik.

3 Beğeni

İkinci videoda, Serkan, Necdet Abi ve Ziya Abi, Ankara futbolunu, Ankaragücü-Gençlerbirliği rekabetini masaya yatırdılar.

2 Beğeni

Üç bölümden oluşan “Yeni Başlayanlar için Alkaralar-101” videomuz da bir hayli ses getirdi. Devamı gelecek bu serinin.

2 Beğeni

Dördüncü videomuzda, belgesel için çektiğimiz ama kurgu icabı kullanamadığımız videoları kişi bazında editleyerek yayınlama fikrimizin ilk örneği Köylü Selçuk oldu.

2 Beğeni

Korona virüs salgını futbolu nasıl etkileyecek sorusunun cevabını önce Tanıl Hoca, Özgehan Hoca ve Başak Hoca’ya sorduk. Dopdolu bir program oldu:

Sonra işe biraz da doktor gözünden bakalım istedik ve kulüp doktorumuz Gürhan Dönmez’i konuk aldık.

3 Beğeni

Yetmedi, “Gençlerbirliği Hafızası” isimli bir seriye başladık. İlk bölümde 2005-2006 sezonunu hatırladık.

3 Beğeni

Ve son olarak, Necdet Abi ve Ozan Abi ile birlikte, 2000’lerde gençlerbirliği kulüp yönetimini masaya yatırdık.

3 Beğeni

YENİ VİDEO! Geçmişten bugüne Gençlerbirliği formalarını ve geleceğe dönük olarak forma beklentilerimizi @malicetinkaya @cigdembebesi @burakyetkin ve @FlyDutchman1923 ile birlikte konuştuk.

3 Beğeni

Çok iyi içerikler var daha önce keşfetmediğim için pişman oldum. Neyse Corona yüzünden eve kapanınca keşfetmek varmış :slight_smile: Evde hapis olduğumuz bu günlerde ilaç gibi içerikler.

2 Beğeni

Yeni Başlayanlar için alkaralar 102 nerede kaldı merkez

1 Beğeni

İlk bölüm burada

https://youtu.be/84C3ACtHwH0

1. Bölüm yarın geliyor.
1 Beğeni