Alkaralar TV Youtube Kanalı

Sevgili Alkaralar,

Geçtiğimiz sezonlarda Facebook hesabımız üzerinden gerçekleştirdiğimiz Alkaralar Canlı Yayınlarını bu sezondan itibaren Youtube üzerinden yaparak daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz. Ancak, Youtube bugüne dek fazla kullandığımız bir sosyal mecra olmadığı için abone sayımız oldukça düşük. Canlı yayınları yapabilmemiz için Youtube’un koyduğu minimum 1000 abone sayısına ulaşmamız gerekiyor. https://www.youtube.com/channel/UCbleU4spJPXErBH2oy0xN9g adresine tıklayarak abone olmanız, bildirim zilini açmanız ve çevrenizdeki insanları kanala abone olmaya davet etmeniz konusunda yardımlarınızı rica ediyoruz.

Yeni sezonun tüm Gençlerbirliklilere güzellikler getirmesi dileğiyle.

6 Likes

4+1=5 kisiyi abone ettirebildim bu aksam. Umarim birkac kisiyi daha ikna edebilirim. Kolay gelsin.

2 Likes

Benim cok zorlanmam ikna edilmem gerekmedi

1 Like

simdi oldum 236. aboneymişim. Şasırdım 1000 çoktan geçmiştir diye düşünmüştüm.

1 Like

Benim hazır 1700 takipçili kişisel kanalım var. Hiçbir amaca hizmet etmiyor. Valla olur derseniz direkt vereyim gitsin :smiley:

Edit: Şimdi baktım 1823 kişi varmış takip eden :smile:

2 Likes

benle beraber 240 oldu, ha gayret :wink:

2 Likes

Ya koskoca Savata ailesindensin ve sadece 1823 takipci mi? 50.000’den asagisi kabul edilemez.

Sikayet edecegim sizin ailenin uyelerine, bizim mahalledeki avukat hanimefendiden baslayayim mesela, Banu Hanim miydi? Diyecegim bu Yavuz kardesimizin aile iliskileri biraz zayif galiba :smile:

son durum: ben de takipci oldum, sayi 1829

2 Likes

Ooo, aile dostumuz mu çıktın şimdi abi sen?! :blush:

Dediklerinde billahi haklısın Coşkun abi :smile: ama ben aileye tepki olarak doğmuşum. Hemen hepsi ne kadar asi, aileye ters bir çocukluk ve gençlik yaşadığımı bilirler. Yeni yeni duruluyorum. Tabi yine mesafeyi ne çok açıyorum, ne de kapatıyorum :smiley:

Yani abi, bir Şavata olmanın ekmeğini yemedim desem yeridir. :smile:

1 Like

TSYD Kupası sonrası yayın yasağı mı geldi ne oldu???

abi buyurun: https://www.youtube.com/watch?v=fG3zIPNbqEg

2 Likes

Yutup kanalını takibe aldım abi.
Bose ile sucuklu yumurta tarifi bekliyorum :smiley:

1 Like

Yumurta isi Yavuz’un galiba. Ben tekstil veya makina ile ilgili bir seyler paylasabilirim Yavuz destek verirse. Papyon nasil baglanir, Santrifuj pompalarda egri okumasi falan.

Bu arada yarin gidip su Thomas Sydenham’in mezar tasinin fotografini cekip yollayayim size. Soz vermistim, geciktim, ozur.

1 Like

Yutubır değilim ama her şekilde seve seve destek olmaya çalışırım tabi ki. :blush:

Yumurta ile yapılan deneysel işler ben de, aynen :smiley: @umityasar

*Bir de ben, beni YouTube’da takibe alanları nereden görebilirim?

2 Likes

Abone sayısı şuan 331. Kendi adıma bir youtube hesabım yoktu, ismim görünsün diye onuda yaptım. 2 tane fason hesabımdan ve işyeri hesabımdan da abone oldum.

1 Like

Yeni bir başlık açıp forumda kirlilik yapmadan burayı kullanayım. Alkaralar TV’nin yanı sıra artık fazladan bir Gençlerbirliği programımız daha var. Bundan böyle her Salı saat 20.00’de Engin abiyle birlikte Klasspor TV’de C Blok adlı canlı yayınlanacak programı hazırlayacağız. Teknik-taktik analizlerden futbolcu ve teknik direktör değerlendirmelerine kadar Gençlerbirliği’ne ve Gençlerbirliği karşılaşmalarına dair ne var ne yoksa konuşmaya çalışacağız. İlk program yarın (20 Ağustos) saat 20.00’de, herkesi bekliyoruz.

5 Likes

C blok da çok güzel bir yayın olmuş.
Emeği geçen herkese teşekküler…
Başarılar.

1 Like

Bu haftaki yayın

Mesaj geldi mi diye hepiniz ayrı ayrı telefonlarınıza bakmasanız daha iyi olacak sanki. İçinizden biri sosyal medyayı takip etsin ve soruları size iletsin.
Kolay gelsin, başarılar…

1 Like

Dün C Blok’un ikinci bölümünü hazırladık. İzlemek isterseniz böyle alalım:

3 Likes