Başsağlığı

Galatasaray - Fenerbahçe maçı öncesi tribünde kalp krizi geçiren Koray Şener adlı genç bir Fenerbahçe taraftarı kaldırıldığı hastanede vefat etmiş. 20 yaşındaymış, Kocaeli Üniversitesi öğrencisiymiş, ÜNİFEB üyesiymiş. Çok üzüldüm. Hayat hiç adil değil. Genç kardeşimiz Koray Şener’in sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Ben de çok üzgünüm. Maça gitmek yerine, son umut taraftar kardeşlerinin kaldırıldığı hastanede soluğu alan Fenerbahçe taraftarının verdiği mesajın değeri de çok büyük değil mi?

1 Beğeni

Allah annesine babasına sabır versin. Allah rahmet eylesin.

Başsağlığı başlığı bu yazacaklarım için doğru yer mi
emin değilim ama ben biraz doluyum bu konuda kusura bakmayın.

20-22 yaşlarında bir genç ölmüş. Fenerbahçe taraftarları birazcık gecikmeli de olsa doğru olanı yapıp stadı boşalttı. Galatasaraylılar ise “üç üç üç” diye bağırmaya, paslarda oley çekmeye başladı. Seni sevmeyen ölsün tezahüratını yaptıklarını da iddia ediyorlar ama duymadığım için emin değilim. Abdürrahim Al*ayrak denen herifin de maç sonu açıklamasında “… ben de kalp krizi geçirebilirdim…” gibi bir kısım var. Gencecik bir çocuk pırıl pırıl bir insan hayallerini yarım bırakıp, anne babasına evlat acısı bırakarak gitmiş. Ama bu karaktersizler ordusu hala kazanma derdinde. Orada o çocuğun hayatından daha değerli bir şey yoktu. Bu oyuna gereğinden fazla anlam yükleniyor.

Allah sizin de oynadığınız topun da tuttuğunuz takımın da belasını versin. Gerçekten çok üzüldüm ve sinirlendim dünkü maçta bu olaylar yüzünden.

1 Beğeni

Akşam izlediğimiz olaylara futbol demek futbola saygısızlık olur. Futbolun baronları futbolu bu hale getirdiler maalesef.

Allah Rahmet Eylesin.

Gencecik insan ve kalp krizi.

1 Beğeni

Çok üzüldüm gerçekten…
Stadı bırakıp hastaneye ziyarete giden FB taraftarını da takdir ettim.
Ama gencecik insan :frowning:
Geri ne getirir ki?..

1 Beğeni

Antalyaspor - Ankaragücü maçından sonra Ankara’ya dönen taraftar otobüsünün Afyon yakınlarında kaza yapması sonucu Ankaragüçlü genç taraftar kardeşlerimiz Mert Turgut Çakır ve Eren Açıkgöz vefat etmiş. Armanın peşinde hayatlarını kaybeden gencecik delikanlılar. Çok üzüldüm.

Ankaragücü camiasına ve genç kardeşlerimizin acılı ailelerine sabır ve başsağlığı, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum.

1 Beğeni

Daha çok küçüklermiş. Ölüm her yaşta zor ama genç ölümler çok daha acı geliyor. Ne kadar mutlu dönüyorlardı kim bilir. Fotoğraflarını görünce insanın boğazına bir yumru oturuyor. Allah sevenlerine, ailelerine sabır ihsan eylesin.

3 Beğeni

Çok büyük üzüntü verici!
Çocuklarımızı kaybetttik…

yazık, gencecik çocuklar.
mekanları cennet olsun

Allah Rahmet Eylesin. Mekanları Cennet Olsun

4 Beğeni