Beşiktaş-Gençlerbirliği

Yaralı Beşiktaş formda Gençlere karşı. Ancak çok umutlu olmadığım bir maç. Hem stancu nun olmayısı hemde geçen hafta bjk ye yapılan hakem hatalarının telafı maçı olması, hemde bjk nın maçı kaybetmesi durumunda puan farkının 10 cıkma ihtimali beni umutsuzluğa sürüklüyor. yinede haydi Gençler

1 Beğeni

Beşiktaş son 4 resmi maçından mağlubiyet ile ayrıldı ve bu maçlarda sadece 1 gol atabildi. Gençler tam kadro olsaydı daha fazla ümit besleyebilirdim. Bunun yanında, maçın zora girmesi halinde geçen haftanın telafisi ev sahibi takıma yapılacaktır. Sefa ve Ayite öne çıkan isim olur gibime geliyor. Eğer öne geçen takım gençler olursa ev sahibi için çok zor maç olur. Başarılar kırmızı kara !

tetikci gorevini iyi anlamis kartlar basladi

Gördüğümüz kırmızı kartlar can sıkıcı. Bu iki futbolcunun da sahaya ilk 11’de çıkması futbol oyununa ve Gençlerbirliği camiasına hakaret… Ben kusuru futbolcularda ve teknik adamda, hatta daha ileri giderek yönetimde buluyorum. Bu kaçıncı kırmızı kart. Ligin en çok kırmızı kart gören takımıyız. Özellikle teknik adamın maç konuşmasında futbolculara gereksiz kart görmemesi konusunda ciddi uyarılarda bulunması lazım. Yönetimin de iç düzenlemelerle sarı ve kırmızı kart gören oyunculara uygulanacak yaptırımları belirlemesi ve uygulaması gerekiyor. Fırat Aydınus’u eleştirebiliriz ama ben çok da ön yargılı olduğunu düşünmüyorum; daha maçın başındaki ince ofsaytları görüp golleri iptal ettiğini de unutmayalım. Önce kendimize bakalım. Sen top oynamak isteyen Rahmetullah ve İlker dururken, top oynamak ve oynatmak istemeyen Yasin Pehlivan ve bizi geçen sezon Boluspor maçında da yakmış olan futbol sahtekarı Nadir Çiftçi ile sahaya çıkarsan bol bol kırmızı kart görür, ardından da bol bol santra yaparsın.

3 Beğeni