Bizimle Kal Sese

Forumun bir yerlerinde Sesse’nin kalması içim hazırladığımız bu film olmalıydı :slight_smile:

#staywithussese hashtagi ile sağda solda paylaşmayı unutmayın :slight_smile:
‭https://youtu.be/K68Id1qTkfg

Güzel video olmuş. Hazırlayan arkadaşlara teşekkürler.

Kal ya la SeSe

Bu gidisle kalmak zorunda birakilacak zaten. Kimse 34 luk bir oyuncuya 1-2 milyon Euro bonservis odemez. Bu yil dikkat edin Istanbulun torpillileri dahi yasli oyuncu transfer etmiyor. Bir genclesme furyasi var.Goztepe tum yaslilarini elden cikardi, hakeza diger takimlarda yaslilari gonderiyorlar. Sessegnon serbest kalmaya calisti ama yonetim birakmadi. Kalirsa yarim degil bu defa tam sezonda bakalim nasil bir performans gosterecek. 1.lig fizik olarak ayakta kalanin sampiyonluk kovaladigi bir savas alani. Surekli kasitli tekmelere maruz kalacak acaba mental olarak reaksiyonu ne olacak. Umarim kalir ve takimi surukler. 37 lik Selcuk ile 34 luk Sessegnon ne kadar dinamizm getirirler takima onuda izleyip gorecegiz.

1 Beğeni

Bu sezon hedefimizin ne olacağı sesenin gidip gitmemesine bağlı bence geçen sezon ölmüş takımda hofla birlikte takımın ayakta kalan ismiydi eğer kalırsa yeniden çıkma yolunda çok büyük avantajımız olur
Bu arada Video için emeği geçen herkesin eline sağlık hatta o yazıyı pankart halinde antrenmana ■■■ürüp sesenin görmesini sağlamak lazım belki etkilenip kalmak isteyebilir

Erkan hoca Sessegnon 2 milyon Euroya gider ifadesini kullanmış. Biraz şantaj kokan bir açıklama olmuş. Bu özel kulübe yakışmayacak şeyler oluyor. hocanın Sessegnon ile ilgili ifadeleri beni mutlu etmedi açıkçası.

Necdet Abi ben bu konuda arada kalanlardanım. Öncelikle hiçbir emek zorla tutulamaz. Sese kalmak istemiyorsa ve her ne pahasına olursa olsun gitmeyi göze aldıysa, geçen seneki emekleri de göz önüne alınarak, yapılacak her türlü kolaylık yapılmalı. Yakın zamanda hatırlayanlar olacaktır, Trabzonsporlu Syzmkowiak (ki kendisi de çok becerikli bir futbolcuydu) bu şekilde kararlı biçimde gitmek istemiş, Trabzonlu yöneticiler geri adım atmayınca futoblu bırakmıştı. Çok da yetenekli bir futbolcuydu. Sese’nin bu şekilde futboldan kopması beni çok üzer.

Öte taraftan burası bir futbol kulübü ve Sese çok önemli bir oyuncu. Oyuncuyu tutmak, ikna etmek için belli ölçülerde kalarak çaba göstermek doğru… Sese bence en başından beri kalabileceğinin sinyallerini veriyor ama kalması için kulübün daha çok çaba göstermesini bekliyor. Bir de muhtemelen menejerler ve diğer kulüpler de kafasını karıştırıyor. En nihayetinde, kulüp inadını doğru bir yerden kurmuş olmalı ki, Sese hem kalıyor, hem maçlarda ve antrenmanlarda takımın en istekli oyuncularından biri olarak görünüyor. Bazen üslup doğru olmayabilir ama oradaki 2 milyonun şöyle bir anlamı var bence: “biz seni tutmak için ikinci seviye lige düştüğümzde bile bir sürü fedakarlık yapıyoruz, birisi gelsin ve seni almak için kararlı olduğunu bize göstersin!” yoksa gerçekten kararlı bir kulübün bu rakamın çok çok altına da yönetimi ikna edeceğini düşünüyorum.

Şuna bağlayacağım, bu konular ince bir ip… bizim yönetim bırakın ince ipin üstünde yürümeyi, bugüne kadar düz yolda bile saçma sapan aksaklıkların içine soktu kendisini… Sese gibi zor bir sınavdan iyi çıktıklarını düşünüyorum, sese kalmasa bile bu konuda mücadele ettiklerini görmek, o ipin üstünde kalmak için (seseyi hem küstürmemek hem de kaybetmemeyi şu ana kadar başardılar) gösterdikleri çaba beni mutlu ediyor. Ayrıca sese de kalarak mutlu olacak. Mutlu olmanın ilk şartı mutlu etmek ve bizim kadar kolay mutlu olan bir camianın önünde oynayacak olması O’nun için çok büyük şans!

1 Beğeni

Sese kaldı gibi bu arada.

Ve nihayet
Son zamanlarda aldığım en güzel haber
Yönetim kırk yılın başında düzgün bi iş yaptı.Sesenin kalması çok şeyi lehimize çevirecektir bence şimdi daha umutlu bakabiliriz sezona

1 Beğeni

Yukarıda “gibi” demiştim. Artık gibi yok
Sese bizimle kaldı.

Sesenin maç esnasındaki motivasyon düşüklüğünü sadece ben mi hissediyorum?

1 Beğeni

İstediğimiz, arzu ettiğimiz performansta değil.

2 Beğeni

Sessegnon ust seviye bir lig icin hala yeterli ama motivasyonu son macta kayipti. Boluya karsi Altaya oynadigi gibi oynamasi dilegimiz

1 Beğeni

Sese kapanan takımlara karşı alan bulamadığında basit pas oyunu oynuyor. Bu da bize sanki eksik oynamış gibi görünüyor. Dişli takımlarla oymadığımız maçlarda kalitesini ortaya koyuyor reis!

1 Beğeni

Ses radyo yayınında neler söyledi arkadaşlar? Dinleyen oldu mu?

sese nin en kötü maçı oldu galiba bu.
3 duran topu rakibe teslim etti.

sese için hazırlanan videolarda benim de mesajım vardı ve

“sese dont go
i find you wherever you go”

demiştim ama serkan sansür uyguladı bana videoyu üzerimde atletle çektiğim ve sese yi korkutabileceğim için :grinning::grinning::grinning:

7 Beğeni

B planı: Sese giderse o videoyu servis edecekti Serkan

3 Beğeni

Benim video da sansürlendi kanka pardon anka.
Sansüre uğrayan videolardan ayrıca bir klip yapılmasını öneriyorum. Hemi de derhal.
Eyyy SÜDÜK, sen kimsin yaa
Önce haddini bil.

4 Beğeni

ümit süper planmış :grinning:

2 Beğeni

sakın abim,
işin şakası benimki, seninkini yayınlayalım sadece . beni işten bile atarlar wallah:grinning:
bu şekilde ülke gündemine oturmak istemiyorum :grinning::grinning::grinning:

not: ben alkaralar forumlarında anka adını aldığımda (ankara dan gelir bu arada :grinning: ) ülkede kanka diye bir hitap şekli bile yoktu aga (2000lerin başı :grinning: )

1 Beğeni