Büyük Rekabet Yeniden: Al Takım vs Kara Takım

Geçmiş olsun

1 Beğeni

İlk defa bizimle maç yapacak arkadaşlarımıza da duyuralım.
Yanınıza mümkünse bir al bir kara tişört alınız. Kadrolar sanırım sahada belirlenecek :black_heart: :black_heart::black_heart:

1 Beğeni

İş yerinde yoğunluktan mesaiye kaldım. Maalesef gelemiyorum

1 Beğeni

Bayramda anneannemi ziyaret edememiştim, şimdi Eryaman’a onu ziyarete gidiyorum. Halısahaya o taraflardan arabayla vesaire gelecek biri var mı? Geç kalmayayım diye diyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Kara takımın şanlı galibiyetini not düşelim buraya: Al Takım 7-9 Kara Takım

3 Beğeni

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızında dahil olduğu bir al takım-kara takım maçı yapalım dedik.

6 Kasım Çarşamba Bahçeli Adnan Ötüken Parkı içindeki halı saha (Milli kütüphane karşısı) saat 22:00

1 Erdem 2 Alperen 3 Celil 4 Ahmet 5 Serdar 6 Kaan 7 Necati 8 Evren 9 Aykut 10 Ömer 11 Furkan

Yok mu artıran?

2 Beğeni

Saat 23’e doğru uyuduğum için maalesef artıramıyorum :slight_smile: Saat 22 hele ki kış ayları için çok geç bir saat. 20 ya da 21 olsaydı çok daha iyi olurdu. Ağustostaki maça da gelmeyi çok istememe mesaiye kalıp gelememiştim. Kısmet önümüzdeki maçlara artık :slight_smile:

Yer varsa ben gelirim.

Ağabey bu hafta maç varsa geleyim

Ağabey 17 kasıma var mi

Bu hafta maç cuma günü yapıldı Onur. Haftaya ayarlanır mı bilmiyorum. Maçlarda ben yokum şimdilik. O yüzden @AhmetAy ile iletişime geçmen daha iyi olur. Ayarlanırsa buradan da duyurulur diye düşünüyorum :slight_smile:

Daha yeni gördüm yazıyı. Onur bu hafta maç yoktu. Özelden bana numaranı yazarsan, seni halı saha grubumuza ekleyim

Merhaba. Yer olursa bende gelirim.Haber vermeniz yeterli. 555 405 6675 numaradan bana ulaşabilirsiniz.

Bu cuma, 6 Aralık saat 19:00’da, Bahçeli halı sahada maçımız var. Sahada ter döküp, sonrasında hızlıca alertaya geçiyoruz ve fener maçımızı izliyoruz. Halı sahaya gelmek isteyen olursa buradan yazabilir.

2 Beğeni