Büyük Rekabet Yeniden: Al Takım vs Kara Takım

Bu hafta yokum malesef… Kalbim Al takımla… :grinning:

@Abreg ile beraber 12. adam eksik olursa oynar artık. yok öyle tribünde oturmak.

Adam eksikse çağırayım mı yine Atilla abiyi

Abi çağır bence Abreg abi oynamıyorsa eğer 3 eksik var tamamlayalım erkenden

Denedim de müsait değilmiş bu akşm için :upside_down_face:

Galip Bey yok mu?

Galip geçen hafta bi arkadaş getirmişti yine onu denesek kutaydan da ses çıkmadı ona göre bende bi arkadaşa sorabilirim

Şu anda 12 kişiyiz. 1 kaleci 1 oyuncu ihtiyacımız var

@Serkan_Gungordu abi ben yine bir kişi getirebiliyorum. İkinci kişiyi bulamadım maalesef

tamam ben yazdığınızı görmedim, siz oynuyor musunuz diye sordum :slight_smile:

toparlayalım:

1 Ahmet
2 serkan
3 erdem
4 özgür
5 maksut
6 fırat
7 ayberk
8 kutay
9 galip
10 evren
11 ilker
12 Ahmet (serkan arkadaşı)
13. Burak (ardanın kardesi)

Bu liste dışında gelecek olan var mı?

Var :blush: Necati ( Galip 'in arkadaşı)

1 Beğeni

tamam 14 olduk öyleyse, peki 2. kaleci var mı?

Kaleci orijinli kimse yok sanırım ama geçen haftaki gibi ben geçebilirim geçmeye gönüllü olmazsa kimse. Özgür abi kadar olamasam da elimden geleni yaparım al takım için :smile:

1 Beğeni

İltifatın için teşekkür ederim​:grin: Ben de Engin abiden öğreniyorum :grin:

Evet mac degerlendirmelerini alalım :grinning:

Maçın başında al takım baskılı başladı ancak kara takım bu baskıyı kırarak ilk golünü erken buldu ve taraftarlarını rahatlattı. Bir kaç dakika içinde al takım oyuncusu Burak(ismi doğru hatırlıyorumdur umarım) sol ayakla uzaklardan süper bir şut çıkardı, uzandım ancak tam sol doksana gelen topu çıkarmak mümkün değildi. (Not: her maç jeneriklik bir gol yiyorum kesin) Bu golden sonrası kara takımın teknik futbolu ile farkın açılması ile devam etti.
İkinci yarı kara takımın üstünlüğüyle başladı ancak yorgunluk ve çöken rehavet ile al takım boşluklar bulmaya başladı ve üst üste ataklarıyla karşılaştık. O ara nası oldu bilmiyorum maç 4 - 1 den 4 - 4 oluverdi :smiley:
Al takım içinden “kara takıma maç yok” sesleri yükselse de kara takım için daha maç bitmemişti. Savuşturulan bir al takım atağından sonra hızlıca hücuma çıkan kara takım, Evren abinin süper driblingi ve bitiriciliği ile 5 - 4 öne geçti ve al takımın umutlarını bitirdi.

KARA TAKIM OLEEY :black_heart::black_heart::black_heart:

2 Beğeni

Al takım olarak 2 as oyuncumuzdan yoksunduk. Kalecimiz Engin Abi ve Santraforumuz Celil. Yine de güzel bir mücadele örneği verdik. Hatta son saniyelerde bir pasımı ceza yayındaki Kutay’a aktarabilseydim 5-5 bitebilirdi. Oynayan tüm herkesin ayağına sağlık.

1. Hafta

Bahçeli Adnan Ötüken Parkı Halı Saha
Salı (15.08.2017)
Saat 20:00-21:00 arası

1. Erdem

Merhaba Yer varsa ben de gelmek isterim hocam :slight_smile:

1 Beğeni