Deniso Adnanao Polatinho, Gençlerbirliği tesislarında

Pazartesi günü tesislarda, bizim Emre’nin Babası ve Ziya Adnan ile birlikte kurt antrenör Evren Işık nezaretinde denenmesini sağladığımız Arsenal altyapısından yetişme 4,5 yaşındaki Deniso Adnanao Polatinho’yu keşfetmenin ve Gençlerbirliği altyapısına ve Türk futboluna kazandırmanın gurur ve mutluluğu içindeyiz. Polatinho ile iki yıl sonrasına ön sözleşme imzalandı ve iki yıl sonra ses getirmeye başlayacak biiznillah… :slight_smile:

Ben bu ufaklığıiyi tanırım.
Geleceği parlaktır.
Bu arada bayağı da serpilmiş.
Şöyle dikkatle baktığımızda adeta Ziya Adnan’ı andırıyor.

Aynen adeta Ziya Adnan… Hesaplarımıza göre Polatinho, 2033 yılında Gençlerbirliği’nin kaptanı olacak Akşit Abi… :slight_smile:

Polatinho geleceğe yatırım.:grinning::grinning::grinning::grinning:

Desenize 2030’lu yıllarda Gençlerbirliğimiz başarıdan başarıya koşacak! Ne mutlu bize!

Menajeri kim olacak peki? O konu çok möhim biliyorsunuz. :smile:

Kadere bak! Neredeeeen nereye… İşte yıllar içinde gelinen nokta… Polatez’den Polatinho’ya…

ABREG’İN SORUSU: Ahmet’in dediği gibi “geleceğe yatırım” olan Polatinho’nun menajeri kim olacak?

CEVAB VERİYORUM: Polatinho’nun menajeri, U 21 takımının arasında otururkene çekilmiş fotoğraftaki genç futbolculara nazaran daha yaşlı olan kır saçlı zat… :slight_smile:

SORU: Polatez ne olacak, menajeri Ozanno Gulerarios ne olacak?

CEVAB VERİYORUM: Eeeee… Şey… Kem… Küm… (Cevab veremedi.)

Hadi bakalım camiamıza hayırlı olsun :smiley:

DenizFulham18

Gençlerbirliği yönetimi işi ağırdan aldığı için Polatinho’yu Fulham’a kaptırdınız ne yazık ki. Kendisi Gençler’i istedi ama o enfes mahallenin siyah beyazının teklifine direnemedi…

Neyse, biraz pişsin, zamanı gelince Ozan ve Necdet abi tüm menajerlik hünerlerini göstererek ikna ederler belki…

1 Beğeni

Deniso Adnanao Polatinho, Gençlerlidir ve Gençlerli kalacaktır. Önümüzdeki yıl ağustos ayında geldiğinde, bizim Emre’nin Babası’yla Polatinho’ya kırmızı-siyahlı şanlı formamızı giydirdiğimiz zaman, hele bir de antrenmanda topçularımız ile birlikte düz koşu yaparsa zaten kendiliğinden ikna olacaktır Ziyacığım. :blush:

İnan öyle olsun isterim Necdet abi ama bu zamanın topçularına güven olmaz, yarın Arsenal’den teklif gelitrse hemen atlar sanırım…

Geçen Emirates stadının önünden geçiyorduk, annesine “Babam burada yaşıyor!” dedi.

Stadı ikinci evim sanıyor galiba :smile:

1 Beğeni

Emirates zaten ikinci evin Ziya. Çocuk doğru söylüyor. :blush:

Her Pazar sabahi yeni Tottenham stadinin onunden geciyor bizim kucuk Huso…Amcasi ona bir Beyaz lekesiz Tottenham formasi alir olur biter.

Kadir dur Allah’ını seversen, zaten ortalık karışık… :blush:

1 Beğeni

Yazik la Husoya…hayat boyu ceza ya

Bugüne kadar Ankara rekabetinde yaşamadığım gerginliği, Londra rekabetinde yaşıyorum :slight_smile: Fulham şahane seçim, Gençlerbirliği’nde sonra olabilecek en iyi yerde

1 Beğeni

Bizimki Arsenal sevdalısı, Fulham’a da gönlü var az biraz. Onlar düşer bu sezon muhtemel, üzülmese bari. Ankara’da olduğu zaman Gençler maçlarına takılacakmış, öyle diyor…

Onu Genclerbirligi arkasi Fulham bir forma yaptiririz olur biter

O rekabeti 2003 de Luxembourg yollarinda gorecektiniz…Ceza olarak 3 saat Genclerbirligi marslari dinletti Aksit abi. Direksiyon Gaz Fren kendinde oldugu icin dag basinda arabadan atar diye gikimiz cikmadi ama butun gece horlayip uyutmayarak intikamimi aldim diyebilirim.