Forum hakkında / Teknik destek

Ben deplasmanlara giderken 1 atkı fazla yanıma alıyorum… Değişiyorum. Özel koleksiyon yapmıyorum, ama o günün hatırası kalıyor iyi oluyor.

Alanya deplasmanı başlığında yanıma alıyorum, yerine ■■■ürüyorum yazmıştım. Siz mi bimlediniz yoksa sistem otomatik kötü söz mü algıladı?

g.ötürüyorum yazıyorum sistem bimliyor

Mesajlarda kötü kelime filtreleme mevcut ama çok iyi çalışmıyor anlaşılan. bir bakacağım düzeltebileceğim kadar düzeltirim :smiley:

Bi’şeyler yap Özgür. Zira bizim sitede göte ■■■ denir kardaşım!

edit: bak bunu da sansürledi terbiyesiz!

1 Beğeni

özat yazınca sansür yok da ■■■ yazınca mı?
admin istifa!

4 Beğeni

Sayın teknik yetkili, benim telefondaki browser’da böyle bir gariplik mevcut. :slight_smile:

Sayın ilgili,
bir ufak değişiklik yaptım artık mobilden girişlerde arşiv ikonunu göstermeyeceğim.
tekrar bir ekran görüntüsü gönderebilir misiniz aceba?
:sunglasses:

1 Beğeni

Sayın teknik yetkili, gayet güzel gözüküyor. Ellerinize sağlık. :slight_smile:

1 Beğeni

aklıma geldi de forumun cep telefonu uygulaması yapılabilir mi?
donanımhaber in var misal.
çok şey mi istiyorum :slight_smile:

Merhaba Ümit Bey,
Şu anda “Discourse” diye bir uygulama var android ve ios’ta o uygulamayı indirip bizim forumu ekleyerek kullanabilirsiniz.
Ancak bildirimler ios’ta düzgün çalışmıyor, Android telefonları da test etme imkanım olmadı.

1 Beğeni

Forumda birkaç şekil bozukluğu meydana gelmiş veya gelecek olabilir. Bir kaç değişiklik yapıyorum. Bilginize

Maksut Bey, birkaç değişiklik bir kontrol eder misin bozulma var mı?

Telefondan son hali bu sayın teknik yetkili;

1 Beğeni

ben son mesajı en üstte görmek istiyorum.
nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Ben de ben de
:raising_hand_man::raising_hand_man:

Merhabalar,

Malesef şimdilik böyle bir teknolojimiz bulunmamakta, yeni mesajlar konuların altına altına eklenmektedir.

sorun yok… amuda da kalkabiliriz diye düşünmekteydim ama ekranı ters çevirmek daha iyi olacak gibi…
sonucu bildiririm…:smile::smiley:

2 Beğeni

Son bir iki gündür, kullanıcı isimlerine tıkladığımda açılan kutucuk ekrana sığmamaya başladı. Android uygulaması veya Chrome’dan girince sonuç değişmiyor.

Merhabalar Yavuz hocam,

Bir bakacağım mevzuya :ozgur: arada ekran görüntüsü rica edebilirim​:grin:

Bildirim için teşekkür ederim😊

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Şimdi ekran videosu da aldım. Uygulama önbelleği boşken (verileri temizlediğimde veya telefonu yeniden başlattıktan sonra) uygulamaya ilk girişte arayüzde bir değişiklik de oluyor. Izlerken orayı kaçırma lütfen. Ekran videosunda iki hususu da rahatlıkla görebilirsin Özgür hocam.

Videoyu harici açmanı öneririm.

Not: Video nedense ilk başladığında otomatik olarak en düşük kalitede açılıyor. Yüksek kalite için manuel ayar yapmak lazım.