Gençlerbirliği 1965-66 Nostalji/Retro Formaları

Herkese iyi haftasonlari.Whatsapp grubunda da detaylarını paylaşmıştım ancak forumumuzda whatsapp kullanmayanlarin da olduğu ihtimalini düşünerek forumda da paylaşayım.

Alkaralar’dan arkadaşım Hakan ve ben,uzun süredir hayalimizdeki bir proje olan “1965-66 sezonunda giydiğimiz formanın” orijinaline sadık kalarak modernize edilmiş ve günlük giyime uygun bir örneğini urettirme kararı aldık.Butun detaylara bu linkten erişebilirsiniz

Sorularınız,önerileriniz ve talepleriniz için yorum ve mesajlarınızı bekliyorum :blush:images - 2020-06-25T223830.148

2 Beğeni

Çok güzel olmuş.
Whatsapptan ayırttığım formaları dört gözle bekliyorum

2 Beğeni

gerçekten çok güzel olmus. hatta birazda uzayyolu unuformasına benzemiş ki benim için daha da alınası olmus. ellerinize sağlık 1 adet xxl alırım.

2 Beğeni

iki adet olabilir mi? Büyük beden

yavruyu bekliyorum. elime gelince yazarım :wink:

3 Beğeni

Aramızda Malı Arap Faik’den alanlar belli oluyor.
Bir fotoğraf paylaşırsan malın kalitesi konusunda fikir sahibi oluruz Serkan.

2 Beğeni

abi mal iyi, arap faikten aldık, karabükte ikinci yüklemeyi yaptık, bundan sonrası allah kerim :slight_smile: dediğim gibi mal iyi ama malın içindeki için aynı şeyleri söylemek zor!

IMG_4480

3 Beğeni

Arap Faik mal aleminin kralıdır. Biz malı herzaman Arap Faik’ten alıyorduk. :blush:

3 Beğeni

Alperen ben forumdan ve gruptan akışı takip edemedim bir süre. Ne oldu son durumlar? Sipariş için ben de adımı yazdırmıştım. Dağıtım/üretim devam ediyor mu?

1 Beğeni

Boyun nasıl sekocum? Sıkmıyordur umarım.

2 Beğeni

Hiçbir sorun yok, boy olarak da beden olarak da gayet iyi.

2 Beğeni

Teşekkür ederim. Yakışmış. Darısı bana :slight_smile:

1 Beğeni

formayı biraz once aldım. Beklediğimden de güzel . emeği geçen herkese teşekkürler

1 Beğeni

Ben daha parayı gönderemedim arkadaşlar dönüş yapsa :slight_smile:

1 Beğeni

1965-66 formasını başarıyla yeniden imal eden arkadaşlar eve evet size sesleniyorum.
Bu da 1986-87 yılı formamız. Bir zahmet el atıverin.

2 Beğeni

Ben de malı Arap Faik’ten aldım

5 Beğeni

Çok yakışmış gardaşım, nostalji forma olur da yakışmaz mı? Zaten biz de her zaman ve her yerde malı Arap Faik’ten alıyorduk. Arap Faik’ten getirttiğin mal ile çektireceğim fotoğrafı da yarın sunacağım gardaşım… :blush:

Ben de aldım formamı. Gerçekten çok beğendim. Emeği geçenlere çok teşekkürler, eylemlerinizin devamını bekliyoruz :slight_smile:

1 Beğeni