Gençlerbirliği 2020-21 Kadrosu

Bir de bu var Serkancığım. Fehmi’nin babası Malkoç dayının bir Hz. Ali kıssası anlattıktan sonra Yolunda A.Ş.'yi kuran ve yöneten muhteşem üçlüyü haşlayarak Allah’a emanet etmesi… :blush:

Salih Dursun’u almışız stopere… Hayırlı olsun, en son hakemin birine kırmızı kart çıkarmıştı :smiley:

2 Beğeni

Bir tane de M. Kaplan’a gosterir umarim.

2 Beğeni

nobre sistem falan demiş en kıl olduğum kelime. umarım mekanik e çevirmez bizi demek istediği başka şeydir.

1 Beğeni

Kadroda birkaç değişiklik var. Hacettepeden gelen oyuncuların hemen hemen tamamı geri dönmüş.

1 Beğeni

Rahmi de ameliyat olmuş, 4 hafta sonra antrenmana çıkabilecekmiş. :face_with_head_bandage:

1 Beğeni

Bugün Mustafa Çeçenoğlu transferini duyurdu Kulüp. Hayırlı uğurlu olsun :slight_smile: yukarıdaki kadroya eklenmiştir.

1 Beğeni

Hacettepe’den gelenleri geri yolladığımıza göre onları da listeden düşmek gerekiyor.
Bence oyuncu kadromuzu güncelleyip son halini yeniden yayınlasan olmaz mı Serkan.

1 Beğeni

“Papaz” olarak bilinen vukuatlı futbolcular hariç transfer edilen futbolculara karşı önyargılı değilim. Futbol alemindeki tüm futbolcular hakkında net bir bilgiye sahip olamadığımız için beklemek ve izledikten sonra fikir belirtmenin uygun olacağı kanısındayım. Daha önce adlarını duymadığımız Mert Hakan, Emre Akbaba, Efecan Karaca, Emre Kılınç gibi birçok futbolcunun oynadıkları takımlarda yıldız olduklarını gördük. Bu sebeple transfer döneminde yaşadığımız sıkıntılara rağmen Mustafa Çeçenoğlu transferine olumlu yaklaşıyorum/yaklaşmak istiyorum. İzledikten sonra düşüncemiz iyi ya da kötü yönde değişebilir tabii…

1 Beğeni

aynı görüşteyim abi. oktay delibalta da alt ligde samsunspordan gelmişti, yıllarca çok başarılı oldu.

1 Beğeni

artun, 9berat bu çocuklar napıyor. geniş kadro gerekiyor. bu çocuklar yedek rotasyon olarak düşünülemez mi.

gerçi ilker var. Artun kanat yedeği olarak kotarır. çağrı bülbül iyiydi.

bi dönem umut beslenen altyapıdan çıkan, bi şekilde bağ kopan gençlere bakmak gerek.

1 Beğeni

Murat cavcav altyapıdan oyunculara şans vereceğiz demiş.nobrenin gelişinden belliydi de bunu birinci ağızdan tescillemek iyi oldu.

a spor beratı sormuş, kaynağa ihtiyacımız var dedi talipleri varmış yurtdışından, gönderecekler gibi.

bugun haber de gördüm ne kadar doğru bilmiyorum da, erol bulut oğuzkaan ı takımda düşünmüyormuş. ligde az sayıda ki potansiyeli oyunculardan biri. bonservisi ile alınsa çok iyi olur. Ya da kiralık + satın alma opsiyonu.

2 Beğeni

Yönetime buradan soralım, kendileri okumasa bile belki kulaklarına gider.

KURDUĞUNUZ KADRODAN MEMNUN MUSUNUZ?

Taraftar hiç memnun değil de bilesiniz istedim.

2 Beğeni

Yönetimin bu sezon bir atımlık barutu vardı, onu da kadroya giremeyen isabetsiz ve çöp transferlerle boşa harcadı maalesef.

2 Beğeni

Kadromuz zaten yetersizdi üstüne bir de Berat gitti.
Du bakali ne olacak???

3 Beğeni

Gidenin yerini dolduramayınca, gelen paraları da Yolunda A.Ş. faaliyetlerinde harcayınca bu durumlara düşüyoruz gardaşım maalesef.

1 Beğeni

merhabalar, gruba ve foruma yeni katıldım, ismim mustafa. muhtemel transfer duyumlarımız var mı acaba? erkan eyibilden bahsediliyordu