Gençlerbirliği Kombine Fiyatları

Yurtspor sitesinin haberi şöyle:

"Gençlerbirliği’nde 2018-2019 sezonu kombine kart fiyatları açıklandı.

Kulüpten bu konuda yapılan açıklama şöyle:

Gençlerbirliği’nin 2018 – 2019 sezonunda lig ve kupa maçlarını kapsayacak olan kombine biletleri satışa çıkıyor. Kombine biletlere taraftarlar Ankara 19 Mayıs Stadı Gençlik Parkı gişelerinden ve passo.com.tr’den 7 Ağustos Salı günü saat 11.00’den itibaren sahip olabilecekler.

İki kategoriden satışa çıkan biletlerin fiyatları şu şekilde olacak:

Maraton Tribün: 75 TL

Batı Kapalı Sağ Tribün: 150 TL

Kombine biletlerin sadece Gençlerbirliği logolu kartlara satışı yapılacaktır ve hizmet bedelleri fiyata dahildir.
Taksitli satışlardan doğacak %6’lık komisyon ücreti ise fiyata dahil değildir."

http://www.yurtspor.com/haber/25639/genclerbirligi-kombine-fiyatlari-belli-oldu.html

1 Beğeni

Fiyat gayet uygun. Maratondan yer kararı verecez sanırım. Yine hep birlikte alkaralar.

Arkadaşlar Yenikent’e 504 gidiyor Adliyenin ordan, ve 577 varmış. Stadın biraz uzağında bırakıyor yalnız.
Metro ile de Organize Sanayi Bölgesi-Törekent son duraktan aktarma var.

Eryaman’a geçersek ulaşım çok daha rahat olacak. Devlet Mahallesi Metrosunun yanında.

Kısacası çok kişi gelsin istiyorum. Olurda takım düştü veya Yenikent uzak diye kombine almazsak; Şu senaryo işler tıkırında gider 24-25. haftalarda maçlara gelmeye karar verirsiniz, yönetimde bilet fiyatlarını zamlı tutarsa zararlı çıkarsınız.

1 Beğeni

Eryamana ancak gelecek sezona sanirim. Bu sezonun tamaminda Yenikentin kiracisi Genclerbirligi.Yanlismi biliyorum?

Bedavadan biraz pahalı … :slight_smile:

ben gebze de yaşıyorum, kardeşim kırıkkale de öğrenci, kısmetse ikimizde alacağız maratondan kombineyi :blush:

dostlar bir şey sormak isterim: kombine sadece hafta içi mi alınıyor? Cumartesi alabilir miyiz? bilen dostlardan yardım isterim. teşekkür ederim şimdiden.

Hüseyin Bey, kombine bileti 7 Ağustos günü satışlar başladığında https://www.passo.com.tr/ sitesinden de üye olarak kredi kartıyla kolayca alabilirsiniz. Ayrıca bildiğim kadarıyla cumartesi günü de alınabilir ama 19 Mayıs Stadının girişindeki gişeler açık mı ya da şu anda nerede satılıyor bilmiyorum.

Salı günü kombineler satışta. Bülent Abi bugün maç canlı yayınında söyledi. Ankaragücü ve bizim maçlar için Büyükşehirden otobüs talep edilmiş, bakalım ne olacak.

Hocam eyvallah teşekkür ederim. Peki gişeler cumartesi açık mı acaba, bilgisi olan var mı?

Bildiğim kadarıyla açık özellikle sezon öncesi kombine satışından dolayı. Yine de arayıp bilgi almanızda fayda var tabii ki.

Watsapp grubundaki kombine tartışmasına ilişkin görüşüm, Emre’nin Babası’nın yazdığı gerekçeler ile aynı. Yani ben de Kapalı’dan almaktan yanayım. Geçen sezon yaşadıklarımız ortada. Stada gitmek için 40 kilometre yol yapacağız, Kapalı’da hiç olmazsa rahat maç izleyelim. Öğrenci kardeşlerimize 150 lira pahalı gelebilir. Bu durumdaki arkadaşlarımız için aradaki farkı kapatmak üzere gerekirse dayanışma ile bir şeyler yapabiliriz. Daha önce de radikal bir kararla C Blok’a geçmiştik. Şimdi de Kapalı’ya geçelim, bakalım ne olacak? :slight_smile:

Bu arada Kızılay’dan Törekent metro istasyonuna kadar metro ulaşımı var. Maç öncesi ve sonrası Törekent metro istasyonundan stada ücretsiz otobüs kaldırılarak ulaşım sorunu çözülecekmiş. Bu hafta bir denemekte yarar var.

Arkadaşlar dün kombinemi aldım
Tam bilgi vermek amaciylada sordum herseyi kombine almak için bugün gitmeniz gerekecek yeri 19 Mayıs stadı girişi(eski yer yani)
Maç günü olduğu için cuma ve hafta sonları satış olmayacak ancak internetten yapabilirsiniz

Biraz önce kombinemi aldım. Kapalı Sağ (A) Blok, M-9

12.08.2018 günü saat 15.40 itibariyle kombine bilet satış durumu:

Bugün otobüs-metro-otobüs ile maça giderek bir deneme yaptım. Saat 16.35 Dikmen Keklik’te Sokullu üzerinden Ulus yönüne giden belediye otobüsüne bindim. Saat 17.00’de Kızılay’da metroya geçiş yaptım ve hemen hareket etti. Saat 17.55’te son durak olan Törekent’e geldik. Metrodan çıkıp karşıdaki belediye otobüsüne bindik ve beş dakika sonra hareket etti, 15 dakikada Yenikent Stadına ulaştık. Metrodaki yolculukta 50-55 dakikada kitap okudum, zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Yanımda bir arkadaş olsaydı sohbet eder, takımdan konuşurduk, zaman yine çabucak geçerdi. Kısacası oldukça uzun sürmekle birlikte, şehir trafiğine takılmadan güzel ve keyifli bir yolculuk oldu. Devlet Mahallesi metro durağının yanındaki Eryaman Stadına geçtiğimizde, 15 dakikalık ring seferi olmayacağı ve yaklaşık 15 dakika tutan beş durak daha az gidileceği için yolculuk 40-45 dakika civarında kısalacak. Bugün Hatayspor’u yenince, gittiğimize de değdi. Bundan sonrası için konuşacak olursak… Hayırlısı be gülüm! :slight_smile:

5 Beğeni

3-4 haftaya Ziyayla birlikte sana Metroda eslik edebiliriz umuduyla Altinordu macindan guzel bir 3 puanla donecek Genclerbirligini sabirsizlikla bekliyoruz.

1 Beğeni

İnşallah. Çok keyifli bir yolculuk olacağından ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağımızdan eminim. :slight_smile:

Arkadaşlar kapalı seçimi iyi bir seçim olmuş. Ben açıkcası maratondan yanaydım ama kapalı iyi oldu onu belirteyim. Kombine almayanlar varsa gönül rahatlığı ile kapalıdan alabilirler. C bloğumuzda var kapalıda

1 Beğeni

Merhaba arkadaşlar. Kombine bilet satışları ne zamana kadar yapılıyor?

Şuan devam ediyor ama Eskişehir olayı var.

Birde kulüp istediği an sonlandırıyor

Can sıkıcı bir durum. Umarım karardan vazgeçilir de takım şehrine döner. Bilgi için teşekkür ederim