Gençlerbirliği - Sivasspor 2020 - 2021

Maç öncesi yapılan testlerde 2 futbolcumuzda daha covid 19 virüsü tespit edilmiş.
Umarım skora tesir eden oyuncularımız değildir.
Ayrıca stoperimiz Arda kart cezalısı((:frowning_face: :frowning_face: :frowning_face:

16 Nisan 2021 Cuma günü saat 16.00 da maç başlıyor.
Yarın saat !8.00 de yani maç bitiminde görüşmek üzere.

1 Beğeni

güzel maç olacak bence umarım sonucu da bizim için güzel olur. olacağınıda düşünüyorum

1 Beğeni

Umarim Ayite-Polomat-Diego’dan ikisidir de “Tanri’nin Eli” ni goruruz kume dusme savasinda.

1 Beğeni

boyle bir ligde sivas gibi bir takima karsi 2-0 ustunlugu koruyamiyorsan gecmis olsun bu takim haftalar once zaten dusmustu ozcan hocayla biraz umutlandik ama suan o umutta bitti.erzurumdan son dakika 2 puan kayip sivastan son dakika 1 puan kayip gol atinca deli gibi geriye yaslanmalar, her hafta kendi kalene gol atmalar, rakibe gerek yok bizim forvetlerle bizim defanslar kendi arasinda oynasin.

3 Beğeni

İlk yarıyı 2-0 önde bitiriyoruz
90 dakika sonunda internetten sonucu öğreneyim diyorum
Ve gözlerime inanamıyorum.
BİTTİ !

2 Beğeni

Bu yönetim ve futbolcular yüzünden futboldan soğuduk. Birkaç galibiyet alınca “Acaba?” diye biraz umutlandık ama artık o umutlarımızı da yitirdik. Diğer maçların sonuçları da maalesef aleyhimize gerçekleşti.

Genel kurul yapamıyoruz. O zaman bu başarısız başkan ve yönetim ile denetçilerin bir an önce yedekleriyle birlikte istifa ederek kulübü organsız bırakıp, mahkeme tarafından kayyım heyeti atanmasının önünü açması gerekiyor. Örneğin Niyazi Akdaş başkanlığındaki bir kayyım heyeti genel kurula kadar yönetimi üstlenebilir.

3 Beğeni