Gençlerbirliği-Sivasspor

Bir korsan başlıkta benden olsun. Lig lideriyle oynuyoruz. Anadolu dan sampiyonluğa oynayan bir takımı yendiğimiz zaman sevinir ama yinede içim cızlardı. ancak yarın oyle olmayacağından eminim. teknik taktikten fazla anlamam yalnız Hamza hoca geldiğinden bu yana gol ortalamamız 2.16 ama yeme ortalamamız da 2.0 Belli ki gol yemeye bir care bulmamız lazım. kendisinden ricam gol atma ortalamasını düşürmeden çare bulması. yoksa yarınki maçta 3 -3 lük sonucu sıkıcı bir 1-0 lık skora tercih ederim.

benim cevremdeki insanların aksıne maçın favorisi olduğumuzu düşünüyorum. stancunun gol krallıgına bir adım daha yaklastıgı bir maç olmasını diliyorum

3 Beğeni

Onu bunu bilmem Uğur Çiftçi’ye dikkat derim. Ne zaman ne yapacağı hiç belli olmaz.
Onlar da Stancu’ya dikkat etsinler.

2 Beğeni

Sivas’ın eksikleri var.
Takımımızın yıllardır lidere çelme takma potansiyeli var. Düştüğümüz sezon şampiyon olacak Gs’yi yenmiştik mesela. Yine aynısı neden olmasın?

1 Beğeni

Yenersek düşme hattının 6 puan üzerine çıkar, bayağı rahatlarız. Sivasspor lider olarak geliyor olsa da yenilmeyecek bir takım değil. İnşallah yeneriz.

1 Beğeni

sio nerede yedeklerde de yoktu kart cezalisi da gozukmuyor

olacak iş değil 90 + 7 de bu golu yemek. Çok üzüldüm. Ama takım beni şaşırtmadığı içinde sevindim yakın çevreme sivasın bizi yenmesi için en az 3 atması lazım bizim en az 2 golumuz garanti diyordum. 90 + da yedik. neyse sivas eğer şampiyon olacaksa emin olun bugun burda aldığı 1 puan sayesinde olacak. 2 yarı buraya gelecek takımların sivas kadar şanslı olacağını düşünmuyorum.

Necdet abi artık artık gençler için düşmenın pek soz konusu olduğunu düşünmuyorum. tabi devre arasında takımı koruyabilirsek. hatta ligin sonunda keşke hoca değişikliği birkaç hafta once olsaydı da avrupaya gitseydik bile diyebiliriz diyebiliriz. Bu arada bu forumda aslında takımın kalitesi çok iyi diyen bazı arkadaşlar olmustu onlarada ayrıca tebrikler

3 Beğeni

Sio, Grip olmuş sanırım :frowning:

Takımı ikinci yarı çok beğendim.
Stancu yorulmasa idi keşke karşı karşıya pozisyonlar da gol olur güle oynaya giderdik evimize.
Maçın hakkı bize 3 puandı.
Son haftalarda son 5 sezonun en güzel topunu oynadığımızı düşünüyorum.
Umarım hak ettiğimiz yerde (8. lik :slight_smile:) bitiririz ligi.

Tribünler ara ara sussa da güzeldi bana kalırsa.

3 Beğeni

Yine de işlerin zaman zaman kötüye gidebileceğini düşünerek tehlikeden uzak bir yerlerde tutunmak iyidir diye düşünüyorum Uğur. Düştüğümüz sezon işler iyi giderken Karabük’e yenilmiş ve Alanya’ya yenildik ve şemsiye tamamen tersine döndü, lig şampiyonu Galatasaray’ı yendiğimiz halde küme düştük. İnşallah bu sezon böyle sıkıntılar yaşamayız ve bir an önce bizi orta sıralarda tutan ve üst sıralara göz kırpan bir yerde oluruz.

3 Beğeni

Maç devam ederkene bir sergideydim ve telefonuma gelen mesajların titreşiminden bir şeyler olduğunu anlamıştım. Gardaşımdan mesaj var mı diye telefonuma bir bakayım dedim. O da ne?
2-1 öne geçmişiz. Alkaralar whats app grubuna yazılanlara göre gol öncesi acemi yancı ofsayt bayrağını çekmiş ama orta hakem bu aceleci ve acemi yancıya itibar etmemişti. Gol den sonra VAR’a müracaat edilmiş ve oyuna sonradan giren Ayite’nin golüyle öne geçmiştik. Her şey çok güzel oldu derkene 7 nci uzatma dakikası oynanırkene Yatabare çıktı sahneye ve durumu eşitledi.
Haftayı 18 puanla kapatmıştık. Düşme hattı takımlarının yerinde saydığı bir hafta oldu.
Bogdan Stancu 11 golle krallık yarışında önde ama sarı kart cezalısı durumunda.
Hayırlısı be gülüm.

2 Beğeni

Mücadele ve geri dönüş adına takdir edilesi bir oyun vardı ortada zaten Hamza hocanın gelmesinden sonra böyle bir ivme vardı. Son dakika yenilen goller her zaman üzücü olmuştur. 2-1 den sonrada Stancu ile poziyonlar bulduk ama ne yazık ki olmadı :frowning:

1 Beğeni