ittifak-Genclerbirligi Maci

Erkan Sozeri’den sonra Genclerbirligi formasi giymis bir hoca ile yeni bir yolculugun ilk maci.

Kaptan ve antrenor(yardimci hoca)lerin de kendi camiamizdan yetisen kisiler olmasi dilegiyle.

2-0 yenmek umuduyla (umut etmek bile lukstu yakin gecmiste).

3 Beğeni

Şu anda yenilmemek bile güzel olabilir. Hoca takımla daha tanışmadı bile. 2 tanede yeni transfer var ve biz oynayıp oynamayacaklarını bile bilmiyoruz. Önümüzdeki maçlara bakınca en az 1 puana puan tablosuna bakınca düşme adaylarını çoğaltmak adına 3 puana ihtiyacımız var. umarım vurdukları gol olur

2 Beğeni

Maalesef yönetim, kadro yapılanması, moral ve fizik kondisyon bakımından çok kötü durumdayız. Yenilmek adeta bir kader ve alışkanlık gibi oldu. İnşallah Mehmet Altıparmak hoca ile bu kötü gidişi tersine çeviririz.

2 Beğeni

Kayseri az daha yeniyordu. Onlar yense biz yenilsek çok kotu olacaktı. Bir galibiyet düşme korkusunu 13. sıraya hatta 11 . sıraya tasır. Haydi gençler

2 Beğeni

0-0 bitti. Beş maç sonra nihayet bir maçı gol yemeden ve bir puan alarak kapattık. İnşallah yeni transferler iyi ve uyumlu çıkar da bir an önce iyi sonuçlar alarak bu girdaptan kurtuluruz.

2 Beğeni

Geçen hafta içinde ulusal kanallardan veya haber sitelerinden birinde “19. haftalar baz alındığında Gençlerbirliği kendi tarihinin en çok gol yeme rekorunu kırdı” şeklinde bir haber vardı. Böyle bir takımın rakip her ne kadar konya da olsa gol yememesi çok iyi oldu. önümüzde 12 günluk dinlenme süresi de olabilecek en iyi zaman da geldi. keske bir sonraki maç bjk olmasaydı. olabilecek tırmanış erken başlardı.

2 Beğeni

Bence ligdeki durumumuzu belirleyecek en kritik nokta ara transferde gelen üç yabancının ilk 11’e girip giremeyeceği, iyi bir performans gösterip gösteremeyeceği… Bir takımda kaleci hariç yüzde otuzluk bir değişimden söz ediyoruz. Bazen bir futbolcu bile fark yaratıp çok iyi işler yapabilir. Hocamız da değişti. İnşallah önümüzdeki maçlarda iyi sonuçlar alıp bu girdaptan kurtuluruz.

3 Beğeni